
Co asi tušíte už nějaký ten týden se stalo skutečností. Předchozí rok k tomu směřoval a teď je to definitivní. Web misfit.ura.cz v podstatě končí. Původně se tady měl vyjádřit xxENDxx, který se staral minulý rok alespoň o korekce, potom co odpadl překladatel bakeLit, ale kde nic tu nic, takže jsem to vzal do ruky já, Ajvngou, protože mám pocit, že aspoň tohle si lidi zaslouží vědět. xxENDxx ještě zkoušel kontaktovat nynější překladatele, kteří dávají své titulky k páté řadě na titulky.com, ale bez úspěchu, takže už to kóma tady nebudeme nijak prodlužovat. Pokud by se snad našel někdo, kdo má zájem překládat titulky, není problém, stačí napsat, ale jsem realista. Takhle nezbývá než poděkovat všem, kteří se na tomhle webu podíleli a vám, návštěvníkům.

Všem přejeme dodatečně veselé vánoce, s předstihem šťastný nový rok, spoustu pohody a takový ty další podobný kecy, který se obvykle říkaj. K epizodě jsem se po vánočních patáliích dostal až dnes, s titulky od Ruthlee a k mému překvapení jsou v natolik koukatelné podobě, že není ani potřeba do nich razantněji zasahovat. Tudíž jsou nahozeny v sekci titulky bez jakýchkoli úprav. Smutný, že se autor(ka) nedokázal(a) za ten měsíc ozvat kvůli případné spolupráci. Jestli pokus o kontakt proběhl, tak jsem ho nezaregistroval. Oficiálně pátá řada ještě potvrzena nebyla, ale všechno nasvědčuje tomu, že se příští rok Misfits vrátí a to rovnou 2x. Na Ch4 se svou pátou sérií a také na SyFy se svým americkým remakem. Bůh s námi. xxENDxx
Včera vyšel poslední díl Misfits. Článeček je až dnes, protože jsem byl mimo počítač. Linky jsou aktualizovány. Podle všeho jsou titulky na světě, ovšem na pořádné korekce a časování od xxENDxxe je třeba počkat. Tak se vám líbil poslední díl? A co čekáte od další řady?





















