Poslední návštěva: Právě je pát 19. dub 2024 4:05:27


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ohodnoťte Misfits na ČSFD!
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2009 15:58:09 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Zdravím všechny,
touto cestou bych vás, co jste viděli první tři díly, vyzval k ohodnocení tohoto seriálu na stránkách http://www.csfd.cz. :D Podle počtu stažení titulků vidělo první díl seriálu minimálně 2000 lidí + plno další, co se koukali bez titulků, ale na ČSFD je seriál aktuálně ohodnocen pouze 83 diváky. ;)

Hodnoťte podle vlastního vědomí a svědomí, ale hodnoťte, ať mají ta procenta nějakou výpovědní hodnotu pro lidi, co profil Misfits na ČSFD navštíví. Profil seriálu misfits najdete zde: http://www.csfd.cz/film/269768-misfits/ :)

Děkuji mockrát. 8-)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohodnoťte Misfits na ČSFD!
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2009 17:22:59 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 29. lis 2009 17:56:23
Příspěvky: 28
Tak já už teda ohodnotil díky tvý výzvě: čistých 5, i když možná po tom třetím díle i za 4, ale po dlouhý době konečně nadšení z nějakýho seriálu. Misfits mají našlápnuto!

_________________
Obrázek


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohodnoťte Misfits na ČSFD!
PříspěvekNapsal: stř 02. pro 2009 23:17:25 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Už se blížíme ke stovce a pořád se to drží na nádherných 86%. :-)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohodnoťte Misfits na ČSFD!
PříspěvekNapsal: sob 05. pro 2009 10:07:15 

Registrován: sob 05. pro 2009 10:05:30
Příspěvky: 1
Tak, tka tenhle seriál má rozhodně větší než trapní a klišovití Heroes :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohodnoťte Misfits na ČSFD!
PříspěvekNapsal: sob 05. pro 2009 23:16:54 

Registrován: sob 05. pro 2009 20:49:36
Příspěvky: 13
Heroes dostali od druhé poloviny třetí série a pro čtvrtou sérii režiséra první série, který zatím doslova srší dobrými nápady, takže nechápu, co se ti na nich v současné době nelíbí . Neříkám, že dvojka a první polovina trojky byli podle mého gusta ( spíš sem je sledoval je ze zvědavosti ale opravdu za moc nestály ) ale teď už to je zase všechno ve starých dobrých kolejích


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohodnoťte Misfits na ČSFD!
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 13:52:21 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Doobee píše:
Heroes dostali od druhé poloviny třetí série a pro čtvrtou sérii režiséra první série, který zatím doslova srší dobrými nápady, takže nechápu, co se ti na nich v současné době nelíbí . Neříkám, že dvojka a první polovina trojky byli podle mého gusta ( spíš sem je sledoval je ze zvědavosti ale opravdu za moc nestály ) ale teď už to je zase všechno ve starých dobrých kolejích

Já tom už nevěřím... Skončil jsem během třetí a kámoš říká, že to sice teď už není taková hrůza, ale stejně to není ono. Nevím, jestli to vůbec dokoukám. Možná někdy o prázdninách... Jinak to je docela OT, takže končíme. ;-)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ohodnoťte Misfits na ČSFD!
PříspěvekNapsal: pát 14. led 2011 19:02:34 
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. led 2011 15:26:26
Příspěvky: 61
Bydliště: Oujezd
Takže po přemlouvání od BugHer0 a Ďasíka jsem se konečně vrhla na Misfits a musím říct, že nelituji. Na ČSFD jsem jim dala plný počet hvězd.

A protože nechci ke každému dílu zakládat nové téma, nebo to rozepisovat do několika topiců, tak všechny moje dojmy napíšu sem, snad to nevadí :).

- S1E1 - Tento díl se mi líbil. Tedy hlavně scény s Kelly a Nathanem. Taky mi v celé 1. sérii přišla vtipná ta zápletka s mrtvým vedoucím :lol:
- S1E2 - Moc hezký díl a hlavně smutný. Už jak se tam Ruth objevila poprvé, tak mne napadlo "to nebude jen tak". Ale líbilo se mi, že na konci nezklouzli do toho provařeného klišé, kde by Nathan mrtvou Ruth políbil a následně by začal brečet. Myslím, že takto to vyřešili výborně.
- S1E3 - skvělá scéna, když Nathan hodí cihlu Sally na auto, aby odlákal její pozornost ("Byl to čirý bezhlavý vandalismus.") - Mám ráda, když je nějaká postava "totální debil" a následně udělá něco "pěkného" než když se statečně/mile zachová někdo, u koho bychom to předpokládali.
- S1E4 - scény na té diskotéce mě moc nebavily. Nebylo to ani tak scénářem, ale na tuhle "hudbu" jsem vážně alergická. Ale pak ta scéna, kde jsou všichni mrtví, ta je hodně "silná".
- S1E5 - boj Simona se Sally - to je EPIC battle na kterou jsem čekala od té chvíle, kdy se Sally objevila (ale nemyslela jsem, že s ní bude bojovat zrovna Simon). :lol: :lol:
- S1E6 - to jak "večeří" Simon se "Sally" nemělo chybu :lol: . A na té střeše to bylo zajímavé, ale myslela jsem, že ho ta holka shodí dolů sama (úplně se to nabízelo, jak tam stál u kraje s roztaženýma rukama). Jakmile sletěl dolů, tak od té chvíle jsem si říkala: "teď se probudí, teď se probudí". Když byl ten pohřeb, tak už mi to přišlo podezřelé, ale jakmile šla kamera "dolů" k té rakvi, tak jsem si oddychla, to už bylo jasné.

2x01 - skvělý začátek, tahle epizoda se mi líbila a "bláznivá Lucy" mi byla sympatická. Vlastně asi nejvíc sympatická, ze všech "bláznivých Simonových holek". Rozhodně víc než Sally, kterou jsem ráda opravdu neměla.
2x02 - je mi líto té barmanky a taky Jamieho, ta záležitost s duchy je docela zajímavá. Jak Simon sledoval "zakuklence", tak jsem si myslela, že je to Nathan z budoucnosti - spoustu let vdálené a navrátivší se, aby udělal to, co muselo být uděláno. Vlastně, musím se přinat, že když se tam zakuklenec objevil podruhé, tak moje první a jediná myšlenka byla "je to někdo z budoucnosti", akorát jsem ještě nevěděla kdo...
2x03 - tohle byla hodně vtipná epizoda, mně se teda moc líbila. Hlavně ta Nathanova láska :lol: . Scéna s burákem byla divná, ale nasmála jsem se. A odhalení future Simona bylo úžasné. V tu chvíli mi bylo jasné, že on a Alisha mají neuvěřitelný potenciál. To, že je imunní vůči schopnosti Alishy mi nepřišlo tak divné, už v tu chvíli jsem si říkala, že třeba získal nějakou schopnost, která to potlačuje, nebo se to prostě naučil ovládat. Navíc už je trochu jasné, že když si na konci 2. série berou zpět schopnosti, že neviditelnost si nevezme - proto by nemusel utíkat a schovávat se za "maskou", prostě by "zmizel za zatáčkou".
2x04 - ten "hráč" byl divný a neseděl mi tam. Jako postava se mi nezamlouval, ale vznikly díky němu skvělé vtípky - jako třeba "konfrontace s nepřístupnou Kelly ve svatebních šatech" :lol: . Ale stejně tento díl mi zůstane v srdci kvůli tomu konci. To bylo hodně smutné :cry: .
2x05 - nechápu proč se nikomu nelíbil Bruno, mně přišel roztomilý :lol: . A ten konec byl smutný i když jsem se teda spíš smála. "Proč je tu gorila v převleku za gorilu?" podle mě nejlepší hláška :lol: . Jessica mi byla nesympatická a ten její tatík mi byl podezřelý hned, ale popravdě jsem myslela, že v tom jedou spolu. Pak jsem si už jen říkala "Super, Simon si vrznul, takže bude brzo s Alishou." Ty převleky atd. byly výborný - ať už "King Kong šplhající na budovu", tak i ten záběr na naše superhrdiny v kostýmech :lol: .
2x06 - vynikající díl, ten mlíkař měl velmi zajímavou schopnost :lol: . Alisha se v "bunkru" dívala na video, kde byla v televizi a mluvila o schopnostech a future Simon jí řekl, že budou tak trochu slavní. Což je tato epizoda, ale pokud se tato epizoda nikdy nestala (protože to Curtis zvrátil), tak jak mohl mít future Simon to video v "bunkru?" Stejně tak bylo pak divné, že v 7. díle Simon věděl, že se stane future Simonem, ale věřila bych, kdyby se 3. série (nebo aspoň 1 díl) odehrávala v těch třech měsících, které jsou mezi 6. a 7. dílem a tam to mohlo být vše nějak vysvětlené.
2x07 - tento díl mi přišel velice zajímavý. Z Doctora Who jsem zvyklá na podobné "vánočně laděné divné speciály", takže OK. Naštvala mě Alisha, tím jak Simonovi lhala, to se mi nelíbilo. Taky mě mrzí, že se zbavili Nikki. Ten "Ježíš" byl pěkný parchant a děsně mě vytáčel, ale jak tam k sobě "přitahoval" tu skříňku, tak jsem si úplně říkala "Chlape, chodil jsi někdy na fyziku?" Takže to, že se mu skříňka rozplácne o ksicht, jsem docela čekala. Postava Marnie byla úžasná. Ta herečka se mi hrozně líbila i to, jak se k Nathanovi skvěle hodí. A ten porod byl super, hlavně ta "placentovražda" a pak jak vyhodil tu panenku z jesliček a prý "Promiň, Ježíši." :lol:

Jinak hrozně se mi líbily (celkově z obou sérií) takové ty "přibližovací" záběry - když je Nathan naražený na té trubce a záběr směřuje k té trubce, pak jak Sally má dírkovač a je tam "dírkování ve slow motion" a pak tam bylo ještě něco a to jsem teď zapomněla :D

+ vegetable Nathan, "morbidní" kecy, které kdyby řekl kdokoliv jiný v jakékoliv situaci, tak by ho všici považovali za magora (ať už Nathanovi posmrtné řečičky, tak i "Můžeme prosím přestat zabíjet naše vedoucí?", zamilovaný Nathan, ten dopis, spřátelení S+N, scéna se svetrem atd... prostě epic momenty :lol:

K cestování do minulosti (future Simon) - těžko se mi to popisuje, ale nejlépe to jde předvést na starém dobrém Trpaslíku - Lister je sám sobě otcem. To je nejjednodušší a nejlepší vysvětlení toho, jak cestování časem chápu - nikdy to nebylo jinak, není žádná 1. verze. Prostě se to děje v bodech v kruhu (tj. Lister se narodil v budoucnosti, ale vyrůstal v minulosti, aby v budoucnosti měl dítě, které pošle do minulosti a to je on sám). Nikdy nebyl žádný 1. Lister, který měl jiného otce a až nastala budoucnost, tak se stal sám otcem, a pak smyčka začala. Prostě to tak bylo "odevždy".
Stejně tak to vidím i v Misfits - Simon se mohl vracet do minulosti a "odpozorovat", v kolik přesně hodin a minut se co stane, ale pak tím, že už to všechno naplánovat, tak tyto "nepovedé pokusy" přemazal a nikdy se nestaly. On nemění budoucnost ani minulost. Naplňuje ji. Proto se bude jednou Simon muset vrátit a bude dělat to, co dělal future Simon, protože to už bude on. Snad je to srozumitelné :lol: .

Ke schopnostem - myslím si, stejně jako Ďasík, že Simon už nějakou schopnost má, a že si teď vezme ještě jednu. Myslím, že jedna ze schopností bude určitě to cestování v čase a tu druhou bych tipovala buď nějakou telekinezi nebo něco podobného (proto se trefil tou šipkou - ovládal ji vůlí a ten burák taky mohl někde za oknem navádět).
S tou imunitou k Alishe - možná, že se to prostě naučil nějak "ovládat", nebo časem přibere ještě nějakou schopnost, která ho učiní imuním vůči Alishyně schopnosti.

A ještě s tím videem v bunkru a tomu, že věděl, kdy se co přesně stane - co když si nevzal jen schopnost "cestování v čase", ale co když je to i mezi realitami. Je jasné, že ke každému našemu rozhodnutí existuje nějaká realita, kde jsme si třeba místo míchaných vajíček dali k snídani tousty. Tím, že by mohl cestovat mezi realitami, tak mohl vidět různé způsoby toho, kdy a jak se co stalo a pak to aplikovat do té "své" reality.

_________________
Můj blog


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz