Poslední návštěva: Právě je čtv 28. bře 2024 15:08:44


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2009 17:25:20 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 29. lis 2009 17:56:23
Příspěvky: 28
Tak co, lidi, co myslíte - já vím, že Misfits jsou samozřejmě dokonalý, ale... víme jak to bývá, ne každýmu se líbí úplně všechno. Celkem mě začíná štvát ten neviditelnej psycho kulič očí - Simon. Možná by se mohl dát trochu dokupy a začít něco pořádnýho mastit se svojí supapowa.

_________________
Obrázek


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: pát 11. pro 2009 17:07:47 

Registrován: pát 11. pro 2009 17:06:20
Příspěvky: 2
Mne vadi ze najvtipnejsia postava este neukázala superschopnosť :(


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: pát 11. pro 2009 17:29:12 

Registrován: pát 11. pro 2009 17:25:32
Příspěvky: 4
vadi mi , ze Kelyiny tytulky jsou psany slovensky ... vzdyt vsichni prece slisi ze mluvi trochu divne tak prekladatel preci nemusi psat takovi blbosti.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 13:27:36 

Registrován: pát 11. pro 2009 17:06:20
Příspěvky: 2
breza píše:
vadi mi , ze Kelyiny tytulky jsou psany slovensky ... vzdyt vsichni prece slisi ze mluvi trochu divne tak prekladatel preci nemusi psat takovi blbosti.


to je uplne vklidu cestina slovencina to je fukes hlavne ze su to zrozumitelne titulky . Anglicky viem celkom slusne ale niektore slovicka mi aj tak utekaju takze vzdy pockam na title ktore sa mi zdaju fajn .


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 13:36:19 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 11. pro 2009 21:33:27
Příspěvky: 23
breza píše:
vadi mi , ze Kelyiny tytulky jsou psany slovensky ... vzdyt vsichni prece slisi ze mluvi trochu divne tak prekladatel preci nemusi psat takovi blbosti.


slisi? takovi?

někdo by se tu měl místo koukání na seriály učit česky!!!


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 14:42:55 

Registrován: sob 05. pro 2009 0:42:00
Příspěvky: 5
breza píše:
vadi mi , ze Kelyiny tytulky jsou psany slovensky ... vzdyt vsichni prece slisi ze mluvi trochu divne tak prekladatel preci nemusi psat takovi blbosti.


Mluví s akcentem a to neznamená, že má nějakou vadu řeči. Tak jsem to z tvýho příspěvku pochopil. Snad v každý zemi jsou různá nářečí a jinačí přízvuk (viz Čr) a Velká Británie rozhodně neni vyjímkou, právě naopak. Na slovenský titulky jsem si už docela zvyk, i když je to dost podobný tak přece jenom je to (už) cizí jazyk. Kelly jinym jazykem nemluví, překládat ji např. do moravskýho nářečí by nemuselo být vůbec špatný. Moraváci by mohli namítat, ale myslim, že i v Británii na to kouká někdo, komu ten Kellyin přízvuk přijde normální. Neapeluju tim na změnu, je to jen můj názor. Nějak se to vyřešit muselo, možná že i tahle možnost byla a nakonec byla zvolena ta stávající a za titulky jsem vděčnej.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 15:50:56 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 11. pro 2009 21:33:27
Příspěvky: 23
Krojd píše:
Mluví s akcentem a to neznamená, že má nějakou vadu řeči. Tak jsem to z tvýho příspěvku pochopil. Snad v každý zemi jsou různá nářečí a jinačí přízvuk (viz Čr) a Velká Británie rozhodně neni vyjímkou, právě naopak. Na slovenský titulky jsem si už docela zvyk, i když je to dost podobný tak přece jenom je to (už) cizí jazyk. Kelly jinym jazykem nemluví, překládat ji např. do moravskýho nářečí by nemuselo být vůbec špatný. Moraváci by mohli namítat, ale myslim, že i v Británii na to kouká někdo, komu ten Kellyin přízvuk přijde normální. Neapeluju tim na změnu, je to jen můj názor. Nějak se to vyřešit muselo, možná že i tahle možnost byla a nakonec byla zvolena ta stávající a za titulky jsem vděčnej.



Už sem to vysvětloval milionkrát, proč to je slovensky a ne ostravsky/moravsky/brnensky/cokoli jinyho narecnyho....

jde o to, ze nikdo nemluvi jako "ostravak ostravsky" a 95% vět by prostě zustalo cesky, pokud by se pro to nepouzily nejaky hardcore vyrazy z nareci, ktery nikdo jinej nezna => tudiz "ceske nareci" by bylo ve finale bud "zadne nareci" nebo nareci, kterymu nebudou rozumet ani cesi, ani slovaci a jehoz "vymysleni" by trvalo mnohem dele...

Slovenstina je v 90% pro cechy srozumitelna a je to tudiz daleko vic user-friendly, nez nejaka nasilne roubovana ostravstina


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 18:15:48 

Registrován: sob 05. pro 2009 0:42:00
Příspěvky: 5
Vysvětloval jsi to možná milionkrát, ale já to teď čtu /vidim poprvý. Doufám, že to milióntýprvní vysvětlení ti nezpůsobilo žádnou vážnější újmu a díky za něj.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: pát 18. pro 2009 22:26:17 

Registrován: pát 11. pro 2009 17:25:32
Příspěvky: 4
jezis tak sorry ja sem jen chtel ,aby se to prekladalo vsechno do cestiny ... bylo by to rychlejsi jak pro prekladatele tak pro ctenare .Samozrejme sem take za titulky vdecnej ... : )


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: pát 18. pro 2009 22:31:14 

Registrován: pát 04. pro 2009 9:20:33
Příspěvky: 5
breza píše:
jezis tak sorry ja sem jen chtel ,aby se to prekladalo vsechno do cestiny ... bylo by to rychlejsi jak pro prekladatele tak pro ctenare .Samozrejme sem take za titulky vdecnej ... : )


kdo by nechtěl aby se serial prekladal do jeho rodneho jazyka. stejne nechapu co z toho delas takovy problem. Slovenstina je docela srozumitelna pro cesky mluviciho cloveka a zase cestina je normal pro slovaky. z toho delas madarsko jak blazen :) nerikam nic


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz