Poslední návštěva: Právě je pát 29. bře 2024 4:43:40


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: ned 20. pro 2009 22:39:57 

Registrován: ned 20. pro 2009 22:23:27
Příspěvky: 3
Mě na Misfits vadí jedna věc...trochu moc často umírají pěkný hodný holky :D


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: ned 20. pro 2009 22:45:56 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Neuge píše:
Mě na Misfits vadí jedna věc...trochu moc často umírají pěkný hodný holky :D

To je fakt. :-D


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: úte 22. pro 2009 22:04:33 

Registrován: úte 22. pro 2009 22:00:18
Příspěvky: 2
Neuge píše:
Mě na Misfits vadí jedna věc...trochu moc často umírají pěkný hodný holky :D


třeba Sally :cry: ...to mě naštvalo doufal jsem že si Simon trochu užije :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: pon 04. led 2010 2:45:13 

Registrován: pon 04. led 2010 2:40:05
Příspěvky: 1
Mne rusi v titulkach neustaly opakovani slov Jseš a Nejseš... Kdyz uz takhle, tak by me osobne min vadilo Seš a Nejseš a vubec nejlepsi by bylo Jsi a Nejsi, zni uz to asi dost spisovne, ale... :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: pon 04. led 2010 11:36:49 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 11. pro 2009 21:33:27
Příspěvky: 23
Z tvýho postu jsme se jen dozvěděli, že nemáš rád J ve slově JSEŠ... konstruktivni poznámka... hlavně že ti nevadí NEJSEŠ, jinak bychom začli přemýšlet nad změnou... :D


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: pon 11. led 2010 20:52:29 

Registrován: pon 11. led 2010 20:48:15
Příspěvky: 1
xxENDxx píše:
Krojd píše:
Mluví s akcentem a to neznamená, že má nějakou vadu řeči. Tak jsem to z tvýho příspěvku pochopil. Snad v každý zemi jsou různá nářečí a jinačí přízvuk (viz Čr) a Velká Británie rozhodně neni vyjímkou, právě naopak. Na slovenský titulky jsem si už docela zvyk, i když je to dost podobný tak přece jenom je to (už) cizí jazyk. Kelly jinym jazykem nemluví, překládat ji např. do moravskýho nářečí by nemuselo být vůbec špatný. Moraváci by mohli namítat, ale myslim, že i v Británii na to kouká někdo, komu ten Kellyin přízvuk přijde normální. Neapeluju tim na změnu, je to jen můj názor. Nějak se to vyřešit muselo, možná že i tahle možnost byla a nakonec byla zvolena ta stávající a za titulky jsem vděčnej.



Už sem to vysvětloval milionkrát, proč to je slovensky a ne ostravsky/moravsky/brnensky/cokoli jinyho narecnyho....

jde o to, ze nikdo nemluvi jako "ostravak ostravsky" a 95% vět by prostě zustalo cesky, pokud by se pro to nepouzily nejaky hardcore vyrazy z nareci, ktery nikdo jinej nezna => tudiz "ceske nareci" by bylo ve finale bud "zadne nareci" nebo nareci, kterymu nebudou rozumet ani cesi, ani slovaci a jehoz "vymysleni" by trvalo mnohem dele...

Slovenstina je v 90% pro cechy srozumitelna a je to tudiz daleko vic user-friendly, nez nejaka nasilne roubovana ostravstina





Ty vole...a moh bys mi vysvětlit proč bys to vůbec do ňákýho nářečí měl překládat? Tak nemluví jako ostatní...ale nemluví žádnym nářečím a už vůbec ne jinym jazykem jak to tu nesmyslně překládáte, akorát neni rodilá britka...to snad neznamená že mluví slovensky ne...jako Hiro v Heroes má taky debilní angličtinu, ale to snad neni důvod ho překládat slovensky ne pane bože!!!


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: úte 12. led 2010 17:30:20 

Registrován: úte 12. led 2010 17:23:58
Příspěvky: 1
Ty jo, občas mě zaráží, jak je pro některé lidi slovenština velkým problémem. A tím nemyslím jen u Misfits, ale i na titulky.com si spoustu lidí stěžuje na slovenské titulky a požadují překlad do češtiny. Pokud jde o Kelly, tak tady musím se slovenštinou souhlasit, je to nejschůdnější alternativa (ruština by byla horší ;) ). A co mi na Misfits vadí? Popravdě v tuhle chvíli mě napadá jen to, že musím da další díl čekat tak kurevsky dlouho :-)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: úte 26. led 2010 18:26:39 

Registrován: úte 26. led 2010 18:19:47
Příspěvky: 1
Myslím, že slovenština je nejvhodnější, sice ta East Midlands english má občas k obyčejný angličtině snad i dál než slovenština k češtině, ale slovensky snad rozumí každý, pár slov je sice jiných, ale zase to tak hrozný není ;)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: sob 13. úno 2010 17:02:33 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 13. úno 2010 16:59:33
Příspěvky: 3
Bydliště: Opava
Mě tu chybí download epizod.
Edit: už jsem si to ho všiml na webu :lol:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vadí vám něco na Misfits?
PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2010 17:02:28 

Registrován: čtv 11. lis 2010 20:56:05
Příspěvky: 8
zmrd píše:
Ty vole... (a tak dále)

Víš co? S tímhle názorem di do řiti (slušně řečeno), já osobně si titulkářů BugHer0 a xxENDxx velmi vážím. Nejenom že nám podávají kvalitní překlad jako na zlatém podnose a my se můžeme nerušeně dívat s porozuměním, ale oni se také snaží jak kokoti, abychom ty titulky měli co nejdřív. A proč to dělají? Zajisté proto, aby s nimi byl nějaký "zmrd" nespokojený a nadával na všechny strany. Pokud se ti titulky nelíbí, vytvoř si vlastní. Tečka.

PS: Než něco napíšete, zkontrolujte si prosím vaši gramatiku.


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz