Poslední návštěva: Právě je čtv 28. bře 2024 13:26:52


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 3. sezóna, názory na ni.
PříspěvekNapsal: sob 28. led 2012 21:53:48 

Registrován: sob 28. led 2012 21:50:34
Příspěvky: 4
Zdravím, snad není s tímhle vláknem problém. Porůznu jsem názory na zdejším fóru viděl ale na různých místech. Tak nějak cítím potřebu se k Misfits vyjádřit a třeba to trochu rozdebatovat. Pokud by nevadilo, začal bych tím, že sem postnu svůj komentář z čsfd...

*********
Vidím, že nemám komentováno. Misfits jsem poprvé viděl zhruba před 2 lety a teď vzpomínal, jak to chodilo... Tuny smíchu (až jsem někdy ze židle padal), zajímavý děj i postavy, když bylo třeba, hutná atmosféra atd... Před pár dny vidím, že už máme 3. sezónu. Tak nějak jsem ale začal poměrně důkladným opáčkem a znovu se divil. Zase se mohutně smál už viděnému a i se znalostí celého děje si všechny díly pořádně užil. Zkrátka wannabe jako vyšité se vším všudy. Samozřejmě hodnocení za plný počet. Kéž by pokračování příběhu nemělo jedno velké ale.. Nová (třetí) sezóna. __________________________________***VAROVÁNÍ, MOŽNÉ SPOILERY****_______________________________________
První díl a hned extrémní WTF. Nová postava (Rudy) katastrofa největší. Vypadá tak na 40, z jeho sípavého hlasu mám těžký bolehlav a hláškování, o které se snaží mi přijde jako z jiného světa. Výsledek ? Celý díl jsem se né že nezasmál, ale jen a pouze velmi kysele křivil ústa. Tam kde Nathan dokázal prodat snad svou přirozenost, jinak si jeho famózní výkon nedovedu vysvětlit, Rudy selhává na celé čáře. Nevěřím mu ani nos mezi očima. Velmi rád bych si poslechl, při kterých jeho výstupech někdo dostal záchvat smíchu (tak, jako jsem ho u těch Nathanových dostával velmi často). Zbytek už snad ani pitvat nebudu, nemá to cenu, jen bych dštil síru. Zkrátka to celé stojí za hovno a výsledek nemůžu poslat jinam než do odpadu. Jedno z největších zklamání, jaké jsem kdy u filmů/seriálů zažil. Tohle vědět dopředu, zůstal bych u blaženosti z prvních dvou sezón.
**************


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3. sezóna, názory na ni.
PříspěvekNapsal: sob 28. led 2012 22:10:55 

Registrován: sob 28. led 2012 21:50:34
Příspěvky: 4
Seriózní otázka tedy zní, mám vůbec pokračovat, nebo bych si Misfits jen zbytečně ještě více znechutil ?


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3. sezóna, názory na ni.
PříspěvekNapsal: ned 29. led 2012 14:41:17 

Registrován: čtv 18. úno 2010 18:49:29
Příspěvky: 12
DennyZuko píše:
Seriózní otázka tedy zní, mám vůbec pokračovat, nebo bych si Misfits jen zbytečně ještě více znechutil ?


Taky jsem po 1. dílu nebyl nadšenej, ale pak jsem si Rudyho uplně zamiloval, více než Nathana, na toho jsem uplně zapomněl. Už jen jakmile se Rudy objeví a něco řekne, tak se tomu musim tlemit, u mě nejvtipnější postava, opravu sem si nemyslel, že u mě předčí Nathana, ale je tomu tak. Samozřejmě je to můj názor, ale znám hodně lidí co se mnou bude souhlasit. :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3. sezóna, názory na ni.
PříspěvekNapsal: ned 29. led 2012 15:10:26 
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. led 2011 15:26:26
Příspěvky: 61
Bydliště: Oujezd
Já Rudyho taky zbožňuju, měla jsem ho strašně ráda i v This is England, takže mne velmi potěšili :)

_________________
Můj blog


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3. sezóna, názory na ni.
PříspěvekNapsal: ned 29. led 2012 18:33:30 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 11. pro 2009 21:33:27
Příspěvky: 23
tam kde ze sebe delal Nathan idiota a nucene cpal hlasky to Rudy dava s dokonalou prirozenosti. Nepusobi nucene, jako nahrazka... je naprosto skvelej a jeho vystupy jsem si dil od dilu oblibil vic a vic. Po konci treti serie mi prijde daleko lepsi nez Nathan, i kdyz i on byl vybornej


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3. sezóna, názory na ni.
PříspěvekNapsal: ned 29. led 2012 21:31:06 

Registrován: sob 28. led 2012 21:50:34
Příspěvky: 4
Tak.. 8mý díl za mnou. Rovnou se přiznám, že jsem většinu viděl pod "vlivem" a i teď píši.. hmm tak nějak... ožralý. No nevadí. Prazáklad se stejně nezmění.
Už druhým dílem se mi zdálo, že přecijenom misfits znovu navyknu. A chyba lávky. Ano, některým Rudyho výstupům jsem se nakonec skutečně smál, což mě, snad k vlastní otrávenosti, vyloženě sralo, ale tím pádem bych si mohl řici, fajn, tohle nemusí být kámen úrazu. A přece. Najednou jsem začal mít rýpavou náladu ohledně stupidních nelogičností. Díl s náckama, zombiee, nebo i ten poslední. Hm, asi jako u pokračování Chucka jsem došel vystřízlivění ve smyslu nutkání pitávní oněch detailů. Rád vysvětlím.
Tam, kde byl Nathan, jsem detaily rád přehlížel a užíval si jeho vystoupení.
Když jsem nad tím ještě dále přemýšlel, napadlo mě - Sheehan dostal scénářové zadání - buď prostě total dickass. A tak improvizoval. Opravdu si nemyslím, že jeho výstup s manažerem Bowlingu Beverlym (Please Beve, hold my hand) bylo ve scénáři, ale že prostě upustil uzdu své fantazii. Dost možná se pletu, ale věřil jsem mu opravdu každou grimasu. Rudy na mě po celou dobu jednoznačně působil dojmem - co máme ve scénáři dále.
Resumé bych podal asi ve stylu - první díl třetí série totální odpad a šok, další díl - relativní adaptace a určitá míra zvyku na nové, přesto kouzlo starého zcela pryč.

Jako nadšenec teoretické fyziky bych dokázal cupovat (nehledě na, věřte, bohatou fantazii) vše viděné na kousky, ale u prvních dvou sezózn tohle nutkání neexistovalo, u té poslední pak s větší, či menší mírou poměrně neodmyslitelně. Doufám, že snad ani další sezóna nevznikne, protože třeba už i se znovuobjevivším Sheehanem (Nathan) by mohlo jít pouze o fatální fail :( .


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3. sezóna, názory na ni.
PříspěvekNapsal: pon 09. dub 2012 23:34:25 

Registrován: pon 09. dub 2012 21:35:53
Příspěvky: 2
DennyZuko píše:
Rudy na mě po celou dobu jednoznačně působil dojmem - co máme ve scénáři dále.


Joe Gilgun je dyslektik a trpi ADHD (attention deficit hyperactivity disorder) a taky clovek rozhodne nesedi pri cajicku a neuci sa scenar naspamat. ;) Sam to v nejakom rozhovore spominal, ze ho citanie scenarov zabija a vacsinu casu improvizuje.

Mne Rudy vobec nevadi, na rozdiel od Nathana nie je napchaty v kazdej scene a nasilu nehlaskuje, plus ma Joe Gilgun na rozdiel od Roberta Sheenana lepsiu mimiku, ktoru hojne vyuziva. Nathan bol otravny, velmi vtipny, ale otravny. Mat takeho cloveka nablizku, tak sa z neho v kratkom case zblazim. Rudy je ciste hovado, ale jeho postava ma aj citlivejsiu polovicku, takze ma z neho clovek trochu lepsi pocit, aj ked prave robi nejake nechutnosti. :D
Prvy diel tretej serie bol dost divny, postave Rudyho skor uskodil, no postupne sa z Rudyho stala vyraznejsia postava. U mna bol prvy diel "WTF?" a posledny "Nathan who?". Diely s Hitlerom, Rudyho uhnivajucim nadobickom a zombie cheerleaderkami patria medzi moje najoblubenejsie. Ja som s tretou seriou spokojna a dufam, ze sa tvorcom podari najst tie spravne ksichty do stvrtej serie. ;)

_________________
"The lifestyle I live is not like you'd imagine. A lot of people imagine me driving around in a Porsche with wheels on and to have a fucking unicorn and singing goats that produce actual gold, but I don't."
~ Joe Gilgun


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz