Poslední návštěva: Právě je úte 30. dub 2024 18:55:09


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 2x01
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 1:43:46 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Tak tu máme novou epizodu a můžeme hodnotit.

Já jsem nadšen. Přijde mi, že se Misfits vrátili v celé své kráse a minimálně první díl drží kvalitu první řady. Hudba zase na výbornou, herecký výkony supr, hltal jsem každou minutu a byl napjatej jak kšandy. Žádnej z americkejch seriálovejch hitů posledních pár let mě nepohltil tak jako Misfits a doufám, že tuhle kvalitu tvůrci i nadále udržej. Teď k dílu...

POKUD JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI AKTUÁLNÍ DÍL, NEČTĚTE DÁL!!!

Asi všichni jsme čekali, že Nathanovu nesmrt odhalí Kelly čtením myšlenek, takže to moc překvapivý nebylo, ale jak otevřeli rakev a Nathan hrál mrtvýho... dokonalý. Celej díl byl opět proloženej jeho skvělejma hláškama a jeho "monkeyslut" bylo geniální. :-D

Ta "mentally ill" holka byla pěkně šeredná a ta proměna mi přišla udělaná mnohem líp než třeba v Heroes. Když zabili novýho vedoucího, tak mi v tu chvíli vůbec nedošlo, že může Curtis vrátit čas a říkal jsem si, že to už je trochu moc, aby tam měli další mrtvolu. Nakonec to ale bylo vyřešený nádherně a líbilo se mi, že nakonec nezabili ani tu holčinu. Těch mrtvol by tam už bylo moc a těžko by se dalo uvěřit tomu, že na ně nikdo nepřijde.

Taky se mi líbí, jak se nám zase vyvíjej postavy. Dozvěděli jsme se něco novýho o Simonovi a zároveň se hnul dál "vztah" Kelly a Nathana... Navíc se tvůrci evidentně snažej držet první řady v tom, že se misfiti nebudou snažit někoho zachraňovat atd. ale žijou si dál svůj život a dělaj veřejně prospěšný práce.

Z prvního dílu mám fakt skvělej pocit. Rozhodně to není z těch 7 odvysílanejch nejslabší díl a to je dobře. Snad se tohle tempo udrží a bude to zajímavý i dál.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x01
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 1:58:32 

Registrován: pát 12. lis 2010 1:39:56
Příspěvky: 9
Taky jsem shlédl a čekání se vyplatilo. Po té dlouhé odmlce se nám dostalo Misfits tak, jak ho známe a nemůžu říct křivého slova. Přesně jak si napsal - objevení Nathana bylo očekávané, ale Nathan nezklamal a musím říct, že mi jeho humor chyběl. Opět jsme se dočkali největších hlášek právě od něho. A neskutečně se mi líbí i kamera a styl natáčení. To se jen tak u nějakého seriálu nevidí. Myslím, že UK teď produkuje neskutečné pecky. Ať už filmové, tak i seriálové. Teď se jim podařilo oživit Sherlocka Holmese v seriálu Sherlock a taky paráda. Strašně se mi to líbí. Hollywood strkají v pohodě do kapsy.
A už dřív se o tom mluvilo - druhá série se bude motat kolem toho záhadného týpka a ten je teď vidět víc a víc, takže jsem zvědavý co z toho všeho vyleze.
Jsem rád, že si Misfits dokáží udržet svou zábavnost a napětí. Doslova jsem se cítil jakobych tam byl s nima a přemýšlel kdo je sakra ta holka :D Těším se na další díly.

Misfits je zpátky. Paráda!


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x01
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 20:18:37 

Registrován: pát 12. lis 2010 20:12:34
Příspěvky: 3
Jo takhle ma vypadat dobrej dil dobryho serialu. Doufam ze se ve druhe rade dockame vice dilu, ale podle imdb to tak nevypada. Tak zbyva doufat ze na treti serii nebudem muset dlouho cekat.
A Nathan mel zase vyborny hlasky. Nejvic me dostala asi tahle: "Mohli bysme už přestat zabíjet naše vedoucí?"
Proste perfektni dil.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x01
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 23:26:20 

Registrován: pát 12. lis 2010 23:18:55
Příspěvky: 3
Dost dobre!
Nathan ma jednoducho skvele hlasky a skvely humor. Je to velmi podareny serial, zatial sa neda vytknut nic ani kamere, ani scenarovi, ani reziserovi a ani hercom. Som rad, ze tu mame nieco taketo... Dufam, ze 2. seria nebude mat len 6 dielov ako ta prva, ale bude ich aspon 12, aj ked to je zrejme len moje prianie, kedze na imdb je nieco ine. Latka je nastavena vysoko, zvraty neocakavane, nech si to udrzi taky naboj aky bol doteraz a bude to este uspesnejsie.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x01
PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2010 1:35:30 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 29. lis 2009 17:56:23
Příspěvky: 28
Tak nějak... 1. díl výborný. Žádná nuda, spousta triků, ALE MOC NECHÁPU TU KAMERU zaostřenou na jedno místo na obrazu a okolo nezaostřený. To už trochu přeháněli někdy.

_________________
Obrázek


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x01
PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2010 1:36:56 

Registrován: čtv 18. úno 2010 18:49:29
Příspěvky: 12
Musim s vama vsema souhlasit, fakt luxusni zacatek serie, chybelo mi to. Jen tak dal. :D
A jasne ze epizod bude 6, to uz bylo jasny po konci 1. rady. A na dalsi radu se zase bude cekat stejne dlouhou dobu. Ale po konci teto rady bude hned vanocni 60min special, kterej verim, ze bude stat za to, takze aspon neco. :D


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x01
PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2010 9:11:30 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Ajvngou: Tý kamery jsem si taky všimnul a chvílema mi to trochu vadilo. To v první řadě až takhle nebylo, ne?


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x01
PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2010 11:16:56 

Registrován: sob 19. pro 2009 0:04:41
Příspěvky: 2
Úkryt toho týpka byl perfektní parodií na batmana :D Jinak díl byl úžasný! Prostě na tohle se vyplatí čekat!


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x01
PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2010 12:43:30 

Registrován: čtv 11. lis 2010 20:56:05
Příspěvky: 8
Bravurně zvládnuto. Jen jsem si v průběhu řekl 2 otázky a to:
Co je sakra zač ten týpek kterej zachránil Curtise? a
Kolik vedoucích mají v plánu ještě sejmout? (to bylo ještě před vrácením zpátky)
A taky mě dost dostala hláška od vedoucího : Evidentně mi lžete... Ale už je pět hodin, takže mi to je u prdele.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x01
PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2010 12:47:54 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Eric78 píše:
Bravurně zvládnuto. Jen jsem si v průběhu řekl 2 otázky a to:
Co je sakra zač ten týpek kterej zachránil Curtise? a
Kolik vedoucích mají v plánu ještě sejmout? (to bylo ještě před vrácením zpátky)
A taky mě dost dostala hláška od vedoucího : Evidentně mi lžete... Ale už je pět hodin, takže mi to je u prdele.

Víc lidí, se kterejma jsem mluvil (včetně mě), si říkalo po tom zabití novýho vedoucího, že už je to trochu moc, ale bylo to jen tím, že jsme všichni zapomněli, že může Curtis vrátit čas. V ten moment mi to prostě vůbec nedošlo. :-D A nebyl jsem jedinej.


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz