Poslední návštěva: Právě je pon 29. dub 2024 12:49:37


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 10:08:01 

Registrován: sob 04. pro 2010 22:55:12
Příspěvky: 17
lukin413 - sucasny Simon sa uz nebude vraciat znovu do minulosti. Tento "navrat" sa stal len raz a nie je dovod, aby sa opakoval. Aj preto naznacuje Simon z buducnosti, ze v povodnej casovej linii Alisha zomrie a to je hlavny dovod, preco sa vratil (a mozno sa tam mali stat aj ine "zle" veci, pri ktorych zasahoval ako zamaskovany). Mas to trochu pomylene podla mna :)
Tu bola rec skor o tom vztahu s Alishou a ako je mozne, ze budu v buducnosti spolu.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 10:37:32 

Registrován: sob 04. pro 2010 14:35:05
Příspěvky: 19
Funky , Simon zachranil aj Natana, ked zobral extazu bol smrtelny a vybuchlo auto on ho zachranil, tak isto zachranil aj Curtisa ked mal sacok na hlave a chceli ho zadusit

jedine to vychadza tak ze simon vlastne prisiel do minulosti zmenit a zlepsit svoju buducnost a nahovorit Alishi ako si pisal, ona teraz bude naklonena k nemu atd,
len mi nedava zmysel ta fotka ako ju mohol mat ked si to prezije terajsi simon, jedine ak simon v buducnosti bol sam v Las Vegas ked bola aslisha mrtva a v case ked sa hodil pred gulku a zachranil ju objavila sa aj ona na fotke,


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 11:09:25 

Registrován: sob 04. pro 2010 22:55:12
Příspěvky: 17
Ano - pisal som, ze chcel zmenit aj dalsie "zle" veci. Nenapadli mi hned konkretne tieto. Myslel som to presne ako pises - na tej fotke bol povodne sam a Alisha sa tam objavila prave pod vplyvom toho, co jej povedal - ze budu spolu a ze to aky je v buducnosti, je hlavne vdaka nej. Cize v tom momente prisiel "zasah" do casovej linie.

Inac podla mna velmi dobre scenaristicky spravene, az sa divim, ze tu vobec nie je o tom nejaka rozsiahlejsia diskusia, pretoze tieto dejove a casopriestorove slucky su spravene lepsie ako v mnohych sci-fi filmoch. Ale mozno sa to tak zda iba mne a kazdemu je to uplne jasne, ked o tom nepotrebuje diskutovat :D (alebo nad tym nikto nerozmysla a serial berie len ako audiovizualne orgie) ...len mi pride divne, ze na fan forach inych (ovela stupidnejsich) serialov sa preberaju v kazdom diele aj najmensie primitivne detaily a toto ostane bez diskusie :?


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 12:02:18 

Registrován: sob 04. pro 2010 14:35:05
Příspěvky: 19
misfits je este len v tieni niekde, vela ludi ho mozno ani nepozna a newie aky to je kvalitny serial, mojho nazoru jeden z najlepsich serialov ak nie najlepsi,

dufam ze dostaneme este odpovede na dalsie otazky a to je ako sa simon dokazal vratit do minulosti, predpokladam ze bol daleko v buducnosti, ale stale bol mlady, mam este vela podobnych otazok tak som zvedavy ako to pojde dalej, mam pocit ze mozno tam budu este nejake ukryte schopnosti, len ma uz trochu sere ze kazdy tam ma uz nejaku superschopnost, je ich tam uz vela, kazdeho z nich zasiahol blesk ?!, nie je to az tak podstatne ale ak si pomyslim ze zase cakat rok na tretiu seriu :roll:

dalej odkial bola ta burka atd, maju este o com tocit


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 12:05:21 

Registrován: sob 04. pro 2010 22:55:12
Příspěvky: 17
Ano, ohladom toho jeho prichodu je tam otazok este vela. Napriklad aj to, preco je imunny voci Alishinym dotykom. Serial ma momentalne taky potencial, zeby kludne mohlo byt v serii aj 13 dielov. Uz to autori aj zvazovali, tak dufam, ze sledovanost bude natolko vysoka, ze k tomu pristupia. Myslim, ze na kvalite by to serialu neubralo.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 12:48:27 

Registrován: pát 12. lis 2010 1:39:56
Příspěvky: 9
Nevím, nevím. Necítím se z toho dobře. Autoři se snaží, ale jakmile jsem viděl, že superhoodie je Simon a ještě k tomu z budoucnosti, tak jsem si říkal, že šlapou po tenkém ledě. Samozřejmě se mi to líbí, ale jen pokud u toho nepřemýšlím. Protože teď nevím, jestli jsem nad tím přemýšlel moc nebo jestli mi něco uniklo, ale takový obrovský časový paradox se jen tak nevidí.
Přemýšlejte se mnou - Budoucí Simon se vrátil do minulosti, aby zachránil Alishu před smrtí. Nebo ne? Něco se jí stalo, umřela a on tomu chtěl zabránit. Vrátil se v čase, všechno naplánoval a zachránil ji. Jak je ale potom možné, že se do sebe zamilují a prožijí spolu románek? Myslím v realitě budoucího Simona. Protože pokud v jeho realitě byli v tom skladu, Alisha utekla, gamer jí pronásledoval a zabil, protože tam nebyl žádný superhoodie, není možné, aby s ní potom prožil nějaký románek. Jelikož je tak trochu mrtvá.

Pokud někdo nechápe co tím myslím:

Začátek........................................Současnost.....................................Budoucnost
------------------------------------------------------------------------------------------------------>
Alisha a Simon spolu........................Alisha umře..................................Simon se vrátí
nic nemají......................................................................................aby ji zachránil

Není možné, aby v jeho realitě vznikl nějaký vztah s mrtvolou. I když u něj člověk nikdy neví :D

Možná, že autoři mají nějaký ultimátní plán, jak se s tímhle poprat, ale nevím. Přijde mi to zvláštní. Ještě je tedy možné, že Simon vyzkoušel několik různých realit, kde Alisha umřela různými způsoby. Je možné, že v jeho realitě se seznámili, byli spolu a ona potom kvůli něčeho z minulosti zahynula. Simon se vrátil a zkoušel ji různými způsoby zachránit a tohle byl nějakým způsobem ten zásadní okamžik. Nevím tedy proč, když toho gamera ani nezneškodnili.


Pokud mi něco uniklo a bylo to tam vysvětleno, budu rád, když mi to vysvětlíte :D


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 13:35:38 

Registrován: sob 04. pro 2010 22:55:12
Příspěvky: 17
rizyk - precitaj si este raz, co som ja pisal ohladom toho ich vztahu. Simon si ho proste vymyslel (jeho dovody uz mi zrejme niesu, zrejme sa mu pacila). To je jedine logicke vysvetlenie.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 13:40:42 

Registrován: ned 05. pro 2010 7:03:23
Příspěvky: 5
Soucasny Simon pozoruje budouciho Simona, aniz by vedel, ze je to on a v budoucnu si uvedomi, ze to byl vlastne on a vrati se...to je jedine rozumne vysvetleni...udelal vsechno, co vedel, ze udelal budouci Simon, vcetne zachrany Alishy, Curtise, Nathana...kdyby kazdym svym zasahem menil budoucnost/minulost, jak by pak asi vedel, co se v kterym okamziku stane a kdy ma zasahnout?


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 13:42:43 

Registrován: ned 05. pro 2010 7:03:23
Příspěvky: 5
proste se nevarcel, aby zmenil budocnost, ale aby ji prave zachoval


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 13:53:32 

Registrován: sob 04. pro 2010 22:55:12
Příspěvky: 17
lukin413 - ty to mas uplne pomylene :) povodna casova linia bola praveze taka, ze ich zrejme vela zomrelo (okrem Simona). Toho niekedy v buducnosti zrejme zacne hryzt svedomie a v spojeni s nejakou technologiou, ktora mu umozni sa vratit do minulosti chce tymto smrtiam zabranit. To co ty pises nedava ziadny zmysel, sucasny Simon sa uz predsa nema dovod vraciat, ked su vsetci zachraneni ;) Staci rozmyslat


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz