Poslední návštěva: Právě je pát 29. bře 2024 8:07:18


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 2x04
PříspěvekNapsal: pát 03. pro 2010 16:54:04 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Tak pro mě opět paráda. Sice podle mě slabší než 1. a 3. díl, ale lepší než 2.

Zase tam bylo plno geniálních scén. Hrozně se mi líbilo putování srdce s tou hudbou. Ten video gamer mě moc nebavil a nepasoval mi tam, ale ta nový holka s teleportem se mi líbí. Kelly byla v tomhle díle dost vtipná, když tam s ním seděla v těch bílejch šatech a závěr na hácích byl taky super.

Nejlepší hláška z celýho dílu byla podle mě hned ta na začátku od Simona. "We'll kill him... I'm joking." Jak tam mezi to střihnul ten svůj šprýmařskej pohled. :-D

A smrt Superhoodieho hodně dobře udělaná. Nečekal jsem, že přijde takhle brzo, ale asi je to nejlepší řešení, protože se tvůrci neměli čas zamotat do hrátek s časem. :-) Navíc zaznělo opět Simon's Theme a ta scéna byla dojemná. No a závěrečnej song s ohněm taky skvělej.

Pak už jen klasický WTF upoutávky na další díl, ze kterejch nikdo nic neví a můžeme se těšit na další díl. :-)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 10:54:32 

Registrován: pon 26. dub 2010 20:03:20
Příspěvky: 2
BugHer0: v podstatě jsi to shrnul a naprosto s Tebou souhlasím. Na první a třetí díl to nemá, ale je to lepší než 2. díl. Taky mi moc neseděl ten "gamer".

Jsem rád, že se opět objevila hudba z předešlého dílu. Vždycky když slyším podobnou instrumentálku, tak mi srdce zaplesá. Víc takové hudby (Zimmer, Morricone, Williams a spol.).


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 12:41:46 

Registrován: pát 03. pro 2010 22:28:48
Příspěvky: 1
Nevím jestli jsem ve správné sekci, ještě se na stránkách orientuji, ale díky moc za titulky. Sice anglicky umím velmi dobře, ale proč u toho ještě přemýšlet, co??? Raději si počkám a mám to bez práce, ještě jednou velké díky a respekt za vaší práci ...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 14:03:44 

Registrován: sob 05. pro 2009 0:42:00
Příspěvky: 5
Teda asi budu jedinej, ale mně se tenhle díl líbil o dost víc než díl třetí :? I ten magor mi tam nepřekážel, akorát nechápu, jestli ho ovlivnila bouře a nebo se prostě pomát z hraní PC her. Jestli to bylo v díle vysvětlený, tak mi to nějakym způsobem uniklo, ale nemyslim si.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 14:37:45 

Registrován: sob 04. pro 2010 14:35:05
Příspěvky: 19
skoda simona, oblubil som si ho v novom kabate a nato hned zomrel

inak mam otazku s casom, napriklad, ak by simon nezakrocil Alisha by zomrela a neskor by sa mohol Simon vratit v case a zachranit ju ako doteraz, ale odkial mohol vediet ze by boli v Las Vegas ako to vidno podla poslednej fotky na konci ? on si prezil cast ked bola alisha mrtva, tu novu cast si simon este len prezije teraz,


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 18:34:03 

Registrován: sob 04. pro 2010 18:25:59
Příspěvky: 5
diel bol podla man super a tiež sa my moc nepáčil ten magorko

a samson neviem či to viem vysvetliť ale súvisí to z paralelnými vesmírmi prvý krát asi alisha zomrela a simon sa rozhodol vrátiť spät aby to zmenil a to neznamená že to spraví aj v tomto vesmíre a to zase neznamená že alisha zmizne proste zmenil budúcnosť (nova časová línia) ak sa mýlim kľudne ma opravte.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 19:52:05 

Registrován: sob 04. pro 2010 14:35:05
Příspěvky: 19
jasne zmenil buducnost, ale odkial mohol mat zo svojej buducnosti v ktorej sa vratil spat tie fotky kde je s alishou vo vegas ? ked ten cas este len nastane teraz ked ju zachranil, proste v tom svojom case nebol s alishou a nemohol ani vyfotit tie fotky, mozno ma vela z vas nepochopi lebo to pisem zlozito ale co uz :lol:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: sob 04. pro 2010 23:01:36 

Registrován: sob 04. pro 2010 22:55:12
Příspěvky: 17
samson - mam taky pocit, ze mas pravdu. A nielen co sa tyka tej fotky, ale celej buducnosti ich vztahu. Kedze Alisha mala v tejto situacii zomriet ako potom mohla zacat chodit so Simonom?!? Jedine racionalne vysvetlenie je to, ze s nim v buducnosti nezacala chodit a Simon z buducnosti cely ich vztah vymyslel a nahovoril jej to. Vratil sa, aby ju zachranil a ona ovplyvnena jeho tvrdeniami (ze su v buducnosti spolu) sa zacne pomaly so sucasnym Simonom zblizovat. To by vysvetlovalo aj tu fotku z Vegas, kde uz ide o buducnost ovplyvnenu prave tym, co jej Simon nahovoril. Chapete to tak aj vy? :)

btw - skladba pri zaverecnej scene je fantasticka. Vie niekto co to je? Atmosfericka bomba!
Inak diel bol slabsi ako predosly, ten typek bol uplne zbytocny a az prilis velke vybocenie z deja. Ale skvely zaver to vynahradil.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 0:22:32 

Registrován: ned 05. pro 2010 0:16:54
Příspěvky: 1
Ta poslední písnička je : Massive attack - Paradise circus


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x04
PříspěvekNapsal: ned 05. pro 2010 7:08:18 

Registrován: ned 05. pro 2010 7:03:23
Příspěvky: 5
a nenapadlo vas, ze on zadnou budocnost nemenil? proste ten zakuklenec tam byl ipredtim, nez si v budoucnu simon uvedomil, ze to byl on a vratil se do minulosti, aby udelal vse, co pro ne udelal "zakuklenec". proto vsechny ty budiky, proto taky vedel, ze se trefi sipkou, nebo ze simona napadne pouzit buraky->uz to zazil....podle me to dava vetsi smysl


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz