Poslední návštěva: Právě je čtv 28. bře 2024 10:47:46


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 2x05
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 8:42:16 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Pro mě dneska slabší.

Pobavily Nathanovy hlášky "Is that because you used to be one?" a "We could ask you the same thing" plus pár dalších. Líbilo se mi, že do sebe zapadalo to s Curtisovým kostýmem a Simonova linie, ale jinak nic extra. Ta Kelly byla fakt dost o ničem a tvůrci si to u mě posrali těma záběrama opice s Kelly lezoucí na budovu. WTF? To byl hnus. No a ten "dojemnej" závěr na střeše nebyl taky nic extra. Navíc ta "cute and beautiful" girl byla dost šeredná a taky se mi tam moc nelíbila. Jako nebylo to úplně špatný, ale u Misfits jsem zvyklej na vyšší laťku.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x05
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 12:55:41 

Registrován: stř 24. lis 2010 23:40:56
Příspěvky: 6
No super díl :) ....... závěr s gorilou byl famózní ;).... taková parodie na King Konga.... no já se tlemil že jsem nemohl popadnout dech :D... Nathan perlil jak svině... párty kostýmech skvělá !!! :) jen tak dál ;)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x05
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 13:29:51 

Registrován: pát 10. pro 2010 13:25:45
Příspěvky: 1
pro mě taky spíš průměr díl :)
Kelly + Bruno nic moc, Jessica docela sympatická a aspoň jsme se dozvěděli, která bude ta Simona první :) Nathan opět pár super hlášek ("Well, technically, he was a gorilla" :D) a ten konec jak stáli vyrovnaní vedle sebe jako hrdinové mě pobavil velmi :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x05
PříspěvekNapsal: pát 10. pro 2010 14:43:06 

Registrován: pát 03. pro 2010 11:46:01
Příspěvky: 7
Dneska se mi nejvíce líbila závěrečná upoutávka na příští díl :geek:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x05
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 1:31:51 

Registrován: pát 10. pro 2010 18:54:36
Příspěvky: 26
mě se nejvíc líbilo jak se ze Simona začal stávat superhoodie :-) možná že sem to tam viděl jenm proto že sem chtěl, ale přijde mi že tvůrci to cestování časem zvládaj skvěle. taky potěšila Curtisova linka, Kelly s Brunem mi přišli trošku jako vata, až na tu závěrečnou scénu alá King Kong, ta byla boží, Nathanovi hlášky fajn. Na Misfits průměr, jinak stále boží


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x05
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 2:25:59 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
No, musím souhlasit, že tenhle díl byl fakt průměrný.

Potěšil Simon, a to dokonce dvakrát, skóroval a ještě si získal Nathanův respekt, o což mu myslím šlo vždycky nejvíc... Takže se fakt může cítit jako superhrdina, zabil dvě pořádné mouchy jednou ranou. :)

Nathan byl taky fajn, jako obvykle byl nejvtipnější, ale já osobně mám nejradši jeho "smrtelné" hlášky, i když třeba nejsou ani moc vtipné, protože kdyby je pronesl někdo jiný, byly by absurdní, ale v jeho podání nabírají novou dimenzi. Takže dneska vyhrává "Myslím, že mě zavraždila." :D V S02E02 to bylo Jamieho "Budu tě strašit až do konce života." Jo a zapomněl jsem na Kelly: "Právě proto tě lidi zabíjej..." :D

Ostatní linie (včetně záhadného vraha) a parodie na King Konga nic moc, samozřejmě lezení na budovu znalce potěšilo :), ale myslím, že mohli vymyslet něco lepšího. Každopádně to ale ukázalo dvě věci - že má Nathan opravdu moc rád Kelly a že i zvířata můžou mít superschopnosti.

Nejlepší byl závěr, poté, co se Simon svěřil. To objetí od Nathana jsem mu fakt hrozně přál. A samozřejmě pět superhrdinů s městem na pozadí bylo LOL. :)

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x05
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 9:47:17 

Registrován: ned 14. lis 2010 16:27:28
Příspěvky: 4
Jojo Nathanovi hlášky mazec :D ,,Z tehle vopičáren jsem uplně zapoměl na vás'' :D Jinak pro mě spis takovej prumernejsi dil ale jinak supr, dobrý ze nektere veci se nam zase o neco objasnili :) Tesim se na dalsi dil, uz to bude trochu jine jsem zvedavej no kazdopadne uvidime..a ted se tesit jen na seznam songů co tam hráli :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x05
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 11:00:20 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 11. pro 2009 21:33:27
Příspěvky: 23
Doctor.Rob píše:
Jojo Nathanovi hlášky mazec :D ,,Z tehle vopičáren jsem uplně zapoměl na vás'' :D Jinak pro mě spis takovej prumernejsi dil ale jinak supr, dobrý ze nektere veci se nam zase o neco objasnili :) Tesim se na dalsi dil, uz to bude trochu jine jsem zvedavej no kazdopadne uvidime..a ted se tesit jen na seznam songů co tam hráli :)


The Rapture - Echoes
ECHO & THE BUNNYMEN - The Killing Moon (simon ve sluchátkách)
THE DEAD WEATHER - Die By The Drop (v baru, když tam prijde Jessica)
THE FRATELLIS - Creepin' Up The Backstairs (Kelly a bruno u něj doma)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x05
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 15:31:54 

Registrován: čtv 25. lis 2010 20:30:14
Příspěvky: 4
xxENDxx píše:
Doctor.Rob píše:
Jojo Nathanovi hlášky mazec :D ,,Z tehle vopičáren jsem uplně zapoměl na vás'' :D Jinak pro mě spis takovej prumernejsi dil ale jinak supr, dobrý ze nektere veci se nam zase o neco objasnili :) Tesim se na dalsi dil, uz to bude trochu jine jsem zvedavej no kazdopadne uvidime..a ted se tesit jen na seznam songů co tam hráli :)


The Rapture - Echoes
ECHO & THE BUNNYMEN - The Killing Moon (simon ve sluchátkách)
THE DEAD WEATHER - Die By The Drop (v baru, když tam prijde Jessica)
THE FRATELLIS - Creepin' Up The Backstairs (Kelly a bruno u něj doma)




zapomněls na písničku z filmu Četa :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x05
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 15:40:31 

Registrován: ned 14. lis 2010 16:27:28
Příspěvky: 4
Jeste bych se chtel zeptat na hudbu ktera hrala pri tý párty co byla v tech kostymech? Nejaky electro to bylo


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz