Poslední návštěva: Právě je čtv 02. kvě 2024 17:11:39


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 16:26:46 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Třeba nebude... Záleží, k jaké teorii o cestování časem se přikloníš. Teď, když totiž všichni žijí, možná nebude třeba, aby se Simon vracel...

Jo a nejlepší jsou Simon a Nathan, když jsou spolu (jak v seriálu samotném a v extra videích, tak i jako herci Iwan a Robert v rozhovorech). :)

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 18:11:11 

Registrován: ned 19. pro 2010 18:03:55
Příspěvky: 1
vynikajici serial a hlavne skvela prace s titulkama !!! S2E6 is the best :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 20:31:53 

Registrován: pát 17. pro 2010 14:33:51
Příspěvky: 2
On se ale proste bude muset vratit, aby to dopadlo jak to dopadlo... Protože pokud se nevrátí, tak nebudou tam kde jsou... Kdyby se nevrátil, tak by Alisha zemřela u toho týpka co si myslel že svět je jedno velký GTA... Což by docela narušilo jak to dopadlo...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 20:40:48 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
To je prostě jen jedna z možných teorií. :) Už jsme to tu na fóru dost podrobně probírali...

Je možnost, že se bude muset vrátit, aby se vůbec stalo to, co se stalo, a v té minulosti, do které se vrátí, taky umře... Ale taky je možnost, že už je jeho zásahy budoucnost natolik pozměněná, že se prostě nebude muset vracet a život půjde dál... Což by bylo logičtější, i vzhledem k tomu, že je třeba zachovat důležité postavy.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 21:43:06 

Registrován: pát 10. pro 2010 18:54:36
Příspěvky: 26
tak epizoda výborně vymyšlená, výborně zahraná a celkově excelentní, akorát pro mě trošku zkazená tím že sem od věty "Laktose intolerate" (píšu jak slyším) tušil jak to dopadne, takže napětí tolik nebylo. ale je pravda že když mlíkař bodnul, tak sem seděl napnutej jak struna :-) ale jinak fakt dobrá epizoda, nápad s mlíkem geniální, na další díl se těším víc než na vánoce :-)
a ještě k těm cestám časem:
napadl mně ještě jeden fakt, který zásadně podporuje moji teorii, a to že nebýt superhoodieho by všichni byli pod vlivem té vymývačky mozků z 1x06, protože by dostala i Nathana a ten by jí nemohl zabít. to jak by simon věděl co se stane potom zatím vysvětluje jenom moje teorie (forum 1x04 kdyby to někoho zajímalo), a teorie s tím že simon skoušel hodně variant než mu to vyšlo, ale pak by mně někdo musel přesvěčit že by po každé cestě do jednoho období nevznikla jeho další kopie, nebo říct co se s nimi stalo.
to jenom tak k zamyšlení
PS: tím že se Simon vrátí může seriál klidně i končit, vzhledem k tomu že každá serie odpovídá asi 3-4 týdnům, nebo mi to tak aspoň příde, mají tvůrci čas i na 15 sérií než Simon viditelně zestárne, takže to bych jako argument nepoužíval


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 22:05:07 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Jo, i tak bylo jasné, že je Curtis zachrání, ta hláška, že je lactose intolerate v 33:55 (přesně tehdy jsem psal bakeLitovi "Už vím, jak to dopadne!" :D) nemusela vůbec být... Ale aspoň to zachránili tím neviditelným Simonem, ten byl opravdu velké překvápko.

K těm hereckým výkonům - na Twitteru byl odkaz na gif, kde je ta situace, jak se z Nathana stává zelenina... A jeden z lidí k tomu napsal, že na tomhle je vidět, že je Robert opravdu výborný herec, který dokáže zahrát i vážné věci, ne jen pošuka, jakým normálně Nathan je. Pod to se naprosto podepisuju. ;)

A na scénáři je vidět, že ho vymýšlí jen jeden člověk (Howard Overman) a nikdo mu do toho nekecá. Je to mnohem promyšlenější, než kdyby těch scénáristů bylo víc a dělali kompromisy.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 22:24:03 

Registrován: pát 10. pro 2010 18:54:36
Příspěvky: 26
s tím musím naprosto souhlasit, to jak to Robert zahrál bylo naprosto úžasné a ta myšlenka udělat z něj pomocí mozarely zeleninu byla geniální, to by mně nenapadlo asi ani kdybych nad tím jak se ho zbavit strávil zbytek života. a mlíkař to zahrál taky skvěle, sice sem věděl že mu hrábne ještě než začal zabíjet lidi, ale že by šlo zabíjet "laktokinezí" by mně nenapadlo ani ve snu. je to úžasné jak to má Overman promyšlené, takhle kvalitní seriál se jen tak nevidí, nevzpomínám si že bych někdy viděl komediální seriál který by mněl tak promyšlený rámcový příběh


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 22:25:23 

Registrován: úte 01. pro 2009 19:27:40
Příspěvky: 9
On se musel vrátit protože má fotku kde je s Alishou ve Vegas, ale kdyby Alisha umřela žádnou fotku by neměl což znamená, že se už do jejich reality vrátil Simon z budoucnosti prostě se to děje furt dokola


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 23:34:36 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Dalicek píše:
to jak to Robert zahrál bylo naprosto úžasné a ta myšlenka udělat z něj pomocí mozarely zeleninu byla geniální, to by mně nenapadlo asi ani kdybych nad tím jak se ho zbavit strávil zbytek života

Souhlas... Na to by nepřišel snad ani Dr. House... :D Já sám jsem přemýšlel, jak se asi zbaví Nathana, protože mi bylo jasné, že všechny zničí a pak teprve Curtis vrátí čas. Ale nic lepšího než normální vraždu, kterou by Nathana prostě na chvíli zdržel, jsem vymyslet nedokázal. Tohle mě naprosto šokovalo tím, jak to bylo prosté a jednoduché... a jak moc kruté - miliónkrát krutější než všechny vraždy dohromady.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 23:48:44 

Registrován: sob 04. pro 2010 22:55:12
Příspěvky: 17
Uplne luxusna epizoda! Skvely scenar, dramaturgia, hudba a spickove herecke vykony. Takto si predstavujem dokonaly serial sucasnosti. Dej plynie krasne rychlo, ani na chvilku nenudi. Len skoda, ze uz sa blizi zaver serie a na dalsiu bude treba dlho cakat... Ale dobreho nie je nikdy dost.


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz