Poslední návštěva: Právě je sob 27. dub 2024 17:27:44


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 3:03:46 

Registrován: pát 10. pro 2010 18:54:36
Příspěvky: 26
pro mně jeden z nejlepších dílů, všichni byli boží jak mněli být, i když na genialitu minulého dílu to nemá, ale scéna s placentou mně opravdu hodně rozesmála. co se týče simona, myslím že v průběhu těch tří měsíců se stalo něco jako v 2x06 a přišlo jim hloupé nám to cpát znova, ale že třetí sezóna bude o těch třech měsících je taky dost dobře možný, tak uvidíme, necháme se překvapit.
nakonec bych rád poděkoval bakeLitovi, xxENDxxovi a BugHer0vi za rychlé a skvělé titulky na tuhle i všechny předchozí epizody, ste vážně skvělí, moc děkuju


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 3:07:15 

Registrován: sob 04. pro 2010 22:55:12
Příspěvky: 17
Pridavam sa k nazoru Dasika. Jedna z najpodstatnejsich problematik a hlavnych dejovych linii so Simonom bola odbita jednoduchou informaciou "3 months later", co povazujem za velmi odflaknute, tak ako aj celu tuto zaverecnu epizodu, ktora bola mizerna. Co sa tyka prevedenia, scenara aj trapnych situacii na cele s placentou (vrchol trapnosti inak skveleho serialu). Cela epizoda mi prisla usita horucou ihlou behom par minut a tak trochu mi pokazila dojem zo skvelej sezony. (trapne momenty s Jezisom, ktory si sam vrazi skrinku do ksichtu...to uz je vazne wtf.. :roll: )


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 7:08:07 

Registrován: pon 20. pro 2010 15:32:37
Příspěvky: 3
s čím kdo zachází tím také schází - a tak se ježíš zabil - jenom jsem čekala jestli už si stačil vidělat i na nathanovu nesmrtelnost - to by byl teprve zázrak :o :D


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 12:27:37 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
No, doufám, že si na ni nevydělal nikdo... Nathan ji musí získat zpátky, pasuje k němu nejlíp a dává mu moc obětovat se pro ostatní, což je obrovský potenciál.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 12:34:49 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Placenta rulezzzzzz!!!! Tak to mě vážně dostalo ;)

Chyby se Simonem (že Alisha slíbila, že mu nikdy neřekne, že muž v masce bylo on) jsem si taky okamžitě všimla. Přemýšlím nad tím už od včerejška. Myslím, že tohle jim neuteklo omylem, doufám, že to bude uspokojivě vysvětleno.
Možný argument by byl, že slib platil jen do smrti "future" Simona. A pak už ne. Ale to je tak děravé vysvětlení, že neobstojí...
Teď to na mě působí tak, že Alisha vztah se Simonem uspěchala a bude to mít pro ně oba devastující následky. Ale kdo ví, co bude ve třetí sérii...

Jo a ještě chci poděkovat Ďasíkovi za tip na tenhle naprosto skvělý a super seriál!!! (Zmínil se na webu TBBT)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 13:08:16 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Ten slib dala Future Simonovi i když umíral, proto se přece nechal spálit, takže tudy cesta nepovede. :)

A opravdu nemáš zač. ;) Já zas za Misfity vděčím bakeLitovi, napsal mi přes ICQ, že kdybych viděl, jakým nespisovným jazykem překládá jeden seriál (Misfits), vstávaly by mi při mé posedlosti spisovností vlasy na hlavě. :D Což samozřejmě není pravda, akorát tady se nespisovná a hrubá mluva hodí (v podstatě tu být musí, aby to vyznělo přirozeně), zatímco TBBT je seriál o vzdělaných lidech, ti by sprostě a nespisovně nemluvili (o to víc mě těší, když se v TBBT objeví nějaká tupá postava, jako teď třeba Zack - je radost ho překládat). :)

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 13:49:04 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Ďasík píše:
Ten slib dala Future Simonovi i když umíral, proto se přece nechal spálit, takže tudy cesta nepovede. :)

Jo tak tohle už si nepamatuju, že mu to slíbila znovu i když umíral. Tak to je pak naprosto jednoznačná nedořešenost (ale já doufám, že scénáristi nezklamou a vysvětlí to).

Ďasík píše:
...kdybych viděl, jakým nespisovným jazykem překládá jeden seriál (Misfits)

Myslím, že překlad je naprosto super. Angličani si vystačí víceméně s f**k, zatímco já vždycky s napětím čekám, co bude v českých titulkách :-)
Titulky jsou perfektní, dlouho mi trvalo, než jsem si zvykla na tu slovenštinu u Kelly, ale teď už mi to tam sedí.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 15:47:05 

Registrován: sob 04. pro 2010 18:25:59
Příspěvky: 5
ja len dufam ze tato epizoda bola fakt len SPECIAL (bola super), ale nesedi my to tam do pribehu


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 16:14:58 

Registrován: ned 14. lis 2010 16:27:28
Příspěvky: 4
Ta placenta byla nejvííc :D to sem myslel ze chcípnu smíchy :D Trochu se mi nezdálo že hned v jednom díle ztratili schopnosti ,,lusknutím prstu'' a pak si je jen taaak zase získali zpátky..ale jinak fajn dil. skoda ze dalsi budou az za dlouho :cry:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 16:42:52 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
No, to s těmi schopnostmi mi naopak přišlo dobré, teda až na to, že se Nathan vzdal nesmrtelnosti a na to, že nakonec měli ty prachy, i když by je správně mít neměli. Ale rozhodně je super, že Alisha už nebude mít svou "neschopnost", která je naprosto k ničemu a nemá žádnou perspektivu. Víceméně se tohle stát muselo.

Vadilo mi akorát to se Simonem - prostě nemá nic vědět.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz