Poslední návštěva: Právě je sob 27. dub 2024 12:07:18


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 16:53:51 

Registrován: úte 07. pro 2010 19:02:53
Příspěvky: 7
Je to vlastně takový restart nebo "náprava" chybiček Misfits. Alisha a Curtis určitě nedostanou ty samé schopnosti. Ze začátku nevěděli že se seriál chytne tak Alishe dali tuhle "schopnost", která bohužel nějak moc nejde dlouhodobě příběhově využít. To je dobře. A Curtis... dělat blbiny s časem, to je vždycky o kejhák. Režiséři se poučili z vlastních chyb a nasadí jim lépe využitelné schopnosti. Doufám že někdo bude mít nějakou útočnou schopnost jako xxxkineze (laktokineze :) ať je nějaká akce.... Přeji veselou placentu!


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 17:20:57 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Jo, souhlas, ten restart je jasný a naprosto nutný. A myslím, že Simon už má nějakou schopnost v rukávu (něco si koupil), hádám, že je to právě to cestování časem - ne vrácení času, ale cestování v něm. Pokud ne, tak si ho vybere, měl by.

Tvůrce (autor scénáře) je jen jeden - Howard Overman - což je, jak už jsem psal minule, jen dobře, protože si všechno může líp promyslet a nemusí dělat kompromisy.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 19:54:56 

Registrován: čtv 18. úno 2010 18:49:29
Příspěvky: 12
Dasik: Prave diky te pauze mezi prvni a druhou radou jsem si uvedomil jak je ten serial skvelej, kdyz sem si pred druhou radou projel vsechny dily znovu najednou. Ty co to zacnou sledovat pozdeji to tolik neocenej, kdyz to sjedou rychle, ale zase nemuseji cekat no.
To jak se to Simon dozvedel mne nejak dulezity nepripada, proste to nejak zjistil jako minule a Alisha mu to rekla.
A na to jake maji vsichni schopnosti jsem vazne zvedavej, Simon bude asi neco s tim time travel nebo jak v 2x01 hodil tu vlastovku, to musela byt taky nejaka schopnost. I to jak skakal salta taky muze byt. :D Ale treba jakou bude mit Alisha nebo Kelly si fakt netroufam rict. Ale za restart jsem nakonec rad a snad bude v 3. rade hodne originalnich napadu, zvlast pokud teda bude vice dilu.
Ale musime si hodne dlouho pockat. :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 20:31:06 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Já si to, jak je první řada skvělá, naprosto uvědomuju, viděl jsem každý díl několikrát, dokonce jsem dva dny nebyl schopný dělat cokoli jiného, než se koukat pořád dokola, tak mě to vzalo... Přesně něco takového jsem už dlouho potřeboval. Znám i všechna bonusová videa, viděl jsem většinu rozhovorů s herci a třeba to, jak Simon zabije Sally nebo jak ta vymývačka mozků zabije sebe i Nathana, jsem už viděl tolikrát, že bych to nespočítal. :) Navíc závěru první série kraluje naprosto úžasný soundtrack. Dokonce jsem si kvůli Misfitům založil Twitter, protože Nathan, Kelly a Simon tam mají své tweety (které píšou přímo tvůrci) a doplňujou to, co se stalo v seriálu. :)

Proto si nedokážu představit, že bych na druhou sérii musel čekat tak strašně dlouho, s vědomím, že je Nathan pohřbený hluboko pod zemí. Teď v podstatě o nic nejde, akorát dostanou nové schopnosti... :)

Ve druhé sérii se mi (samozřejmě) nejvíc líbil šestý díl, ten je zatím nejlepší vůbec a má na konci taky úžasnou písničku, a potom díl s Nathanovým bráchou, ten byl fakt dobrý, hlavně konec...

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 21:00:52 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. pro 2010 23:42:31
Příspěvky: 12
Bydliště: Šternberk
Vždyť je to úplně jasné, celý tento díl je jen sen Alishy :-).
Ta jedina ví kdo byl masked hero :-).

Možná teorie je i to, že třetí série naváže na s02e06 a v posledním díle se tam objeví future Simon a řekne jim ať se nevzdávají svých schopností jinak se vše posere ;-).


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: stř 22. pro 2010 22:17:43 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
dejf píše:
To jak se to Simon dozvedel mne nejak dulezity nepripada, proste to nejak zjistil jako minule a Alisha mu to rekla.


Tak to ti teda závidím, že ti to nepřipadá důležité.
Když si představím, že mi to bude vrtat hlavou 11 měsíců... :D


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 0:00:08 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Ďasík píše:
...Znám i všechna bonusová videa, viděl jsem většinu rozhovorů s herci a třeba to, jak Simon zabije Sally nebo jak ta vymývačka mozků zabije sebe i Nathana, jsem už viděl tolikrát, že bych to nespočítal. :) Navíc závěru první série kraluje naprosto úžasný soundtrack. Dokonce jsem si kvůli Misfitům založil Twitter, protože Nathan, Kelly a Simon tam mají své tweety (které píšou přímo tvůrci) a doplňujou to, co se stalo v seriálu. :)


Díky za tip! Prošla jsem si některá ta videa (ale bez anglických titulků to moc nedávám, např. Kelly tu jen tak z 20 % ;) a podívala jsem se na Twitter a YouTube i na Facebook.

Líbí se mi ty dialogy Simona a Nathana na Twitteru, třeba jak se ze Simona Nathan snaží vymámit plechovku Fanty, to je moc hezký. Oba dokonale sví, jako v seriálu, úplně jsem je slyšela. Nebo jak Simon píše "I don’t think I like clubbing. Why do people think it's such fun?" to si dám do podpisu :) Nebo tohle "Nathan's pestering me to rob another bank. He said if I get him one million pounds he'll stop questioning my sexuality." :)

ALE:
Ty rozumíš tomu, jak je zasazené do děje, že superhoodie (dokud byl ještě naživu) hacknul Simonův Facebook?

Na Twitteru
26 Nov, simonmisfits: Is anyone else having issues with Facebook? My page seems to have vanished.
26 Nov, Superhoodie: I've had to take over Simon's Facebook page. I've blocked him, it's for his own good.
29 Nov, simonmisfits znovu: I think someone's hacked my facebook page. I can't log in or see it.
29 Nov, kdosi: make a new profile?!
1 Dec, simonmisfits: I'd like my old Facebook back. It took me a long time to make those friends.

26 Nov: Kdosi @Superhoodie (ten tam totiž má taky profil): it must be hard for Alicia too how can she act normal in front if Simon??
1 Dec: Superhoodie na kohosi: She needs to be strong. It won't be forever.
Ještě se ho tam někdo stejný den ptá, jestli Simon kvůli tomu, že má hacknutý Facebook nebude ještě víc podezíravý a Superhoodie mu odpovídá:
It's a risk I have to take in order to protect my past and their future.

Na Facebooku:
26. 11.: This is Simon, but not the Simon you know. This is the Simon he will become. I'm taking over this page until the time is right. I’ve locked him out of this account – he cannot know his future. Not yet.
Pak tam píše Alisha, zřejmě z notebooku Superhoodieho. Nic zvláštího, jen snad, že ta fotka z Las Vegas mi přijde jako evidentní fotomontáž. A taky je zajímavá věta: "He can’t know who he’ll become yet."
20. 12.: Finally got my account back. But it doesn't feel right. Feels like I'm trespassing.

Nenapadá mě jiné vysvětlení, než že to nahrává mé teorii, že slib platil jen do smrti superhoodieo (jakkoli se mi ta teorie vůbec nelíbí).


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 9:10:20 

Registrován: pon 20. pro 2010 14:12:53
Příspěvky: 1
Yalka píše:
Tak to ti teda závidím, že ti to nepřipadá důležité.
Když si představím, že mi to bude vrtat hlavou 11 měsíců... :D

:o pane jo, mně to teda připadá jako hodně důležitá informace do děle :)

Ale není to jediná věc co mi na Misfits nesedí a čekám, že mi ji tvůrci vysvětlí a to důvod, proč na future Simona nefungovala Alishina schopnost, mohlo to být způsobenou obměnou schopností, ale to by Simon musel dost schopnost supermana nebo nadpřirozeného hrdiny, který umí skákat přes budovy, umí bojový umění a ještě ke všem na něj nepůsobí schopnosti nikoho jiného, ale jestli se to tvůrci rozhodli vyřešit tak, že Alisha tu svou schopnost ztratí, tak je to podle mě blbost :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 9:36:33 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
druids píše:
Ale není to jediná věc co mi na Misfits nesedí a čekám, že mi ji tvůrci vysvětlí a to důvod, proč na future Simona nefungovala Alishina schopnost, mohlo to být způsobenou obměnou schopností, ale to by Simon musel dost schopnost supermana nebo nadpřirozeného hrdiny, který umí skákat přes budovy, umí bojový umění a ještě ke všem na něj nepůsobí schopnosti nikoho jiného, ale jestli se to tvůrci rozhodli vyřešit tak, že Alisha tu svou schopnost ztratí, tak je to podle mě blbost :)


Přesně! Tohle taky čeká na vysvětlení.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 9:36:51 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Co taky není vysvětlené je, jak to že ta hromada mrtvol, co se za misfits kupí (třeba ohořelé tělo superhoodieho, ten mlíkař, mrtvola kurátorky, co už je pár týdnů v lednici a spousta dalších), nechává policajty chladnými. Prvního kurátora se aspoň snažili uklidit. Potom taky nechápu, jak je možné, že Nathan může tak dlouho bez jakýchkoli problémů bivakovat v komunitním centru. A našly by se i další věci. Ale to je spíš do vlákna "Co mi vadí na Misfits".


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz