Poslední návštěva: Právě je čtv 18. dub 2024 20:22:04


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 2x07
PříspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 7:38:36 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Parádně si udělali prdel z nesmyslnosti náboženství. Jelikož jsem nevěřící, líbilo se mi to. :-)

"Oh, shit. We've killed Jesus." :-D

Nevím, co budu bez Misfits rok dělat. Ten seriál jsem si maximálně zamiloval. Takhle mě nechytlo nic posledních pár let. Troufám si tvrdit, že druhá sérka byla kvalitativně srovnatelná s první a doufám, že ani třetí nebude výjimkou. :-)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 10:25:19 

Registrován: ned 28. lis 2010 11:23:02
Příspěvky: 4
Jo. Tenhle díl byl skvělej. Já se smála u trpaslíků, ale asi nejvíc u:
"If the mountain won't come
to Mohammed..."

"Now he's starting on the Muslims!"

A když jsem se rozhodovala co dělat, Cougar Town pro mě byla jasná volba. :-) Takže za rok...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 10:58:41 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Částečně máte pravdu a to zesměšnění náboženství mělo něco do sebe, ale na druhou stranu mě tenhle díl hrozně zklamal, protože v něm bylo plno nedořešených věcí. Jak to, že Simon s Alishou spolu chodí? Jak to, že Simon ví, že byl Future Simon??? Co se stalo během těch tří měsíců? Navíc i to, že "Ježíš" zemřel tak, jak zemřel, z něj udělalo mučedníka, tudíž teď bude nový kult. Z toho naštěstí lze vybruslit tím, že Curtis snad dostane zpátky svou schopnost a nic z toho se nestane. Ale cítím zradu... Nathan na konci s tou placentou už byl i na něj trochu moc nechutný. Takže celkově fakt nic moc. Každopádně se moc těším na třetí sérii, doufám, že aspoň něco z toho uvede do pořádku a jsem zvědavý, jaké schopnosti budou mít. ;)

Edit: No, když jsem se teď na ten konec koukl znovu, tak musím uznat, že ten placentální fór nebyl zas tak špatný. :D

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 17:31:24 

Registrován: pon 20. pro 2010 15:32:37
Příspěvky: 3
Samozřejmě že Simon ví, že je Future Simon když mu to Alisa řekla.
Fór s placentou byl super a vůbec to celý mělo spád. Sice tam jsou jistý věci nevyřešený, ale vzhledem k tomu, že zatím všechno do sebe zapadalo, věřím, že tomu tak bude i nadále.
Celkově dle mého jeden z nejlepších dílů vůbec. BTW myslím si, že je teď jasný, kde vzal Simon schopnost vrátit se do minulosti. (by the way he is gorgeous ). A Nathan jako super-father - I LOVE THEM ALL


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 17:38:30 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Právě, že mu to Alisha NEŘEKLA. To, co se stalo v minulém díle, se přece nakonec nestalo, protože Curtis vrátil čas!

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 18:15:58 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Ďasík píše:
Právě, že mu to Alisha NEŘEKLA. To, co se stalo v minulém díle, se přece nakonec nestalo, protože Curtis vrátil čas!

Všimnul sis na začátku titulku "o 3 měsíce později"? Myslím, že to, jak ví Simon, že je Future Simon, je to nejmenší, o čem by měl člověk přemejšlet. Prostě mu to někdo asi během těch 3 měsíců řekl. :-D


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 19:13:27 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Samozřejmě jsem si těch třech měsíců všiml, dokonce už mám za sebou i kvíz o tomhle dílu (14/20). :D Problém je v tom, že Alisha Future Simonovi slíbila, že to nikdy Simonovi neřekne. A i v minulém díle mu to řekla jen proto, že ji sledoval, kam jde, a de facto na to přišel sám. A sledoval ji jen proto, že se před ním - neviditelným - přeřekla. Řekla v depce ze slávy Nathanovi, že jí Simon řekl, že doba, kdy sbírali odpadky, bylo nejlepší období jeho života. A protože jí tohle Simon nikdy neřekl, byl zvědavý a ta zvědavost ho dovedla až do Superhoodieho doupěte...

Takže buď se v tom mezidobí stalo něco fakt hrozného, o čem nás neinformovali (což od nich není hezké), co způsobilo, že se to Simon nějak dozvěděl (Alisha by mu to bez vážného důvodu neprozradila), nebo tu něco nesedí...

Každopádně nejsem sám, na Twitteru i na oficiálních stránkách je tohle považováno za největší "chybu" v tomhle díle, kterou snad osvětlí ve třetí sérii. Další je třeba, jak mohli mít ty peníze, když se z té skříňky vysypaly před očima spousty dalších lidí? Přece by jim je jen tak nikdo nenechal... Někteří dokonce tenhle díl skutečně považují jen za speciál, kde se mohlo stát cokoli a nemělo a nebude to mít návaznost (což je ale extrém a podle mě blbost). Další teorie je, že třetí série bude právě o tom, co se dělo ty tři měsíce (to by ale taky bylo divné).

Každopádně ale nechci být za negativistu, Misfits jsou super, a i přes tyhle nedostatky se mi tenhle díl líbil, jen doteď to všechno krásně zapadalo a najednou ne...

Nejlepší byla celá Nathanova linie, role starostlivého taťky mu naprosto sedla... I ty koledy. :) A Simon byl se svou žárlivostí a sexuální nejistotou taky super (akorát se tohle vůbec nemělo stát, protože neměl chodit s Alishou a neměl o "sobě" vědět :)).

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 19:31:19 

Registrován: pon 20. pro 2010 15:32:37
Příspěvky: 3
simon musí s alishou chodit aby ho mohla naučit "všechno" co umí future simon

se simonem je to pravda, nedošlo mi to - sami tvůrci do toho ale vnáší zmatek už tím že na začátku sedmičky jsou ukázky ze šestky kde právě tahle fráze - it's you - je. buď je řešení někde v minulých dílech - to znamená všechno zhlídnout znovu a nebo se o tom dohadovat celý další rok a čekat co přijde ve třetí sérii - tak jako tak výsledkem je, že zájem o misfits neustane a to je pro tvůrce nejdůležitější.

Já ani nemůžu myslet na to, že další díly budou až za tři čtvrtě roku - to je strašný ----


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 20:12:48 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Jo, to je naprostá katastrofa... Tohle na britských seriálech nesnáším, nechápu, proč jsou tak skoupí na epizody. Osobně můžu říct, že Misfits mi "vlili trochu nového života do žil". Už jsem byl celkem znuděný z těch seriálů, co znám nazpaměť a kde se toho moc napínavého neděje. A teď zas nic.

Každopádně jsem ale vděčný aspoň za to, že jsem nemusel čekat po první sérii (začal jsem se koukat, když už byl S2E2), tam byl ten závěr naprosto zdrcující a nechápu, jak to lidi mohli rok protrpět... Teď to sice bolet bude, ale myslím, že čekání na druhou sérii se to asi nevyrovná (ale nemůžu soudit, jen mi to tak přijde). Přece jen tam šlo o uvěznění nejoblíbenější postavy, tady jde "jen" o to, jaké si vyberou schopnosti...

Nezbývá než doufat, že třetí série bude mít opravdu víc dílů a tudíž i čekání na další sérii bude kratší.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 21:13:07 

Registrován: sob 27. lis 2010 16:18:50
Příspěvky: 2
Možná si sami tvůrci neuvědomili, že fanoušci budou pitvat každou scénu úplně detailně a proto tam třeba nechtěně nadělali chyby... osobně si myslím, že většina nejasností (co se týká Simona a různých čas.paradoxů) stejně nebude vysvětlena... Ale třeba se mýlím, protože bych nechtěla být zklamaná stejně jako po sledování Lost..

Jinak tento díl byl perfektní...už kvůli Nathanovi jako otci, ale i kvůli tomu, že nás díky novým schopnostem čeká zase něco jiného..což beru velký příslib do třetí série.. (jediné mínus byla smrt Nikky,..rychle jsem si na ni zvykla a brala jsem ji jako součást Misfits)

Celkově se mi osobně druhá série líbila víc než ta první..a plně doufám, že v této vysoké laťce se bude pokračovat i příští rok..

c u next year :))


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz