Poslední návštěva: Právě je čtv 28. bře 2024 13:25:59


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 9:37:33 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
K tomu, co jsem psala včera (vlastně dneska v noci) o hacknutém Simonovu účtu na Facebooku a o porušení slibu Alishou, se mi zdál vysvětlující sen :) :) :)

future Simon přišel za Alishou napřed později (v době, kdy podle jejího času byl už mrtvý) a řekl jí, že od xx. xx. xxxx (bylo tam přesné datum :) je Simon už připravený znát pravdu, takže ruší její slib.
Až potom šel do pozdější minulosti a stalo se to, co jsme viděli v s01e06 až s02e04


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 10:22:01 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
No, přiznám se, že to s tím Facebookem mi taky přišlo divné - proč ho Superhoodie vůbec hackoval??? Ty ostatní věci, které z toho vyplývají, už jsou oproti téhle otázce celkem podružné. Ale ten tvůj sen je zajímavý. ;) A ta fotka mi taky přijde jako fotomontáž. Myslím, že ji Future Simon udělal, aby Alisha věřila, že fakt budou spolu a snažila se o to.

K tomu Twitteru - i Curtis tam má svůj účet, ale po pár tweetech napsal, že mu to nic neříká a že končí. A z herců tam jsou @iwanrheon a @AntoniaLThomas... Ta Simonova hláška, že se ho Nathan snaží přimět, aby vyloupil další banku, je fakt super, možná nejlepší. :D

Tu kurátorku už dávno v mražáku nemají, byl o tom celý první díl druhé série. Do kulturáku přišel polda, Simon ho neviditelně sledoval a zjistil, že ten polda chce nechat prohledat celý kulturák. Tak se snažil tu mrtvolu odvézt, ale načapal ho Nathan-Lucy a pak i ostatní. No a na konci dílu si dal Nathan Cornetto a společně hodili tu mrtvolu do řeky... Mlíkař s nimi neměl nic společného, takže jeho vraždu s nima nikdo nemůže spojovat a ohořelou mrtvolu Superhoodieho má oficiálně na svědomí ten Game Guy, takže taky nic, čím by se dalo znepokojovat.

To, že Nathan může přežívat v kulturáku, mi zase tak divné nepřijde, myslím, že to je v jeho přirozených schopnostech.

No a ještě k tomu Future Simonovi - myslím, že žádnou superobratnost nemá, prostě se vytrénoval, což jsme viděli i v tomto díle. Dokonce i sám Iwan Rheon musel chodit do posilovny, aby Superhoodieho vůbec mohl hrát. A mám takový dojem, že když prodával svou neviditelnost (ale kdo ví, jestli ji prodal, myslím, že ne, že to jen předstírá), tak si místo toho koupil další schopnosti, jako právě tu imunitu a cestování časem (ne vrácení času, ale cestování v něm - to je rozdíl). Nebo svou neviditelnost vyměnil za jednu z nich a tu druhou si teď dokoupí. Každopádně linie kolem Simona a to, jak se vůbec dozvěděl, že je Superhoodie, je maximálně důležitá, vždyť to byla hlavní zápletka celé druhé série. "O tři měsíce později" bylo fakt obří zklamání.

Bonusová videa doporučuju hlavně Nathan Tribute, Stoner, Not Aquaman, Area 51, Locker Inspection a Misfits one lunchtime. Tyhle všechny se dají najít na YouTube a jsou fakt super. Je i spousta dalších, třeba jak dělají závody na vozíčkách, jak se Nathan zabije pádem z výšky, jak mu uvízne ruka v automatu, jak si oblíkne Kellyiny svatební šaty, jak se Jessica rozejde se Simonem kvůli tomu, co se stalo s jejím otcem atd., ale ty už jsou o něco slabší. Ale i tak by se na ně fanoušek měl kouknout, jsou důležitá i kvůli tomu, že se o nich pak mluví právě na Twitteru.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 11:04:17 

Registrován: sob 04. pro 2010 14:35:05
Příspěvky: 19
cela tretia seria moze byt kludne o tom co sa odohravalo pocas troch mesiacov, inak ma diel tiez trocha sklamal, to nakupovanie predavanie schopnosti atd, je to uz take zvlastne, upada to z originality o com bol ten serial, druha seria sa mi pacila dost ale posledna cast no newiem, simon stale opakuje ze maju schopnosti kvoli niecomu, poslanie, ale schopnosti tam ma uz skoro kazdy, tak mozme rok cakat :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 12:03:38 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Ďasík píše:
Tu kurátorku už dávno v mražáku nemají, byl o tom celý první díl druhé série...

Oops.... no fakt že jo! Jdu si lisknout...

Ďasík píše:
Mlíkař s nimi neměl nic společného, takže jeho vraždu s nima nikdo nemůže spojovat a ohořelou mrtvolu Superhoodieho má oficiálně na svědomí ten Game Guy, takže taky nic, čím by se dalo znepokojovat.

Mně se na tom jak šli vyřídit Mlíkaře zdálo divné, že tam šli všichni spolu, navíc v těch oranžových montérkách. Jako... vypadalo to efekně... ale moc logiky to nemělo, mohla je vidět spousta lidí. Dalo se to udělat přece i úplně jinak a nenápadně. Stejně ale nevíme, co přesně mu udělali, takže to taky nemusí být chyba...
Superhoodieho a taky ekoaktivistu má samozřejmě na triku ten hráč, ale i tak když ještě třeba připočteš manika-otce té Simonovy holky, oba kurátory (a ještě další na které si zrovna teď nevzpomenu) tak museli být misfits podezřele neuvěřitelně mockrát na policii v souvislosti s nějakým zmizením, zabitím nebo vraždou a to během pouhých pár týdnů.

Ďasík píše:
To, že Nathan může přežívat v kulturáku, mi zase tak divné nepřijde, myslím, že to je v jeho přirozených schopnostech.

To jo, souhlas. Ale vadí mi, jak je to udělané. Má ten svůj kutloch na místě, kde ho kdokoli může vidět, není pořádně zašitý.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 12:13:17 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Ďasík píše:
No a ještě k tomu Future Simonovi - myslím, že žádnou superobratnost nemá, prostě se vytrénoval, což jsme viděli i v tomto díle. Dokonce i sám Iwan Rheon musel chodit do posilovny, aby Superhoodieho vůbec mohl hrát. A mám takový dojem, že když prodával svou neviditelnost (ale kdo ví, jestli ji prodal, myslím, že ne, že to jen předstírá), tak si místo toho koupil další schopnosti, jako právě tu imunitu a cestování časem (ne vrácení času, ale cestování v něm - to je rozdíl). Nebo svou neviditelnost vyměnil za jednu z nich a tu druhou si teď dokoupí. Každopádně linie kolem Simona a to, jak se vůbec dozvěděl, že je Superhoodie, je maximálně důležitá, vždyť to byla hlavní zápletka celé druhé série.


Jo taky mě napadlo, že Simon opravdu trénoval, že to není koupená schopnost. Sedí to i s tím, co si psal s Nathanem na Twitteru, jak se zajímal o parkour, když se kolem nich motal masked hero.
To ostatní (že nevíme, jestli neviditelnost opravdu prodal nebo že ji mohl i vyměnit) taky souhlas, taky mě to napadlo.
Scénárista nám může pěkně vodit za nos, protože scéna, jak Simon prodává neviditelnost tam nebyla :)


Naposledy upravil Yalka dne čtv 23. pro 2010 12:20:04, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 12:18:26 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Ďasík píše:
Bonusová videa doporučuju hlavně Nathan Tribute, Stoner, Not Aquaman, Area 51, Locker Inspection a Misfits one lunchtime. Tyhle všechny se dají najít na YouTube a jsou fakt super. Je i spousta dalších, třeba jak dělají závody na vozíčkách, jak se Nathan zabije pádem z výšky, jak mu uvízne ruka v automatu, jak si oblíkne Kellyiny svatební šaty, jak se Jessica rozejde se Simonem kvůli tomu, co se stalo s jejím otcem atd., ale ty už jsou o něco slabší. Ale i tak by se na ně fanoušek měl kouknout, jsou důležitá i kvůli tomu, že se o nich pak mluví právě na Twitteru.


Nathan Tribute, Stoner, Not Aquaman, Area 51 jsem už viděla.
Jessicu se Simonem si určitě pustím i ty další.

Not Aquaman vůbec v seriálu nebylo, nebo se pletu?
Když si Kelly po Nathanově pohřbu pouštěla to tribude video, tak mi ty záběry vůbec nebyly povědomé. Nebo to tam bylo?


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 14:33:39 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Ty videa nejsou součástí seriálu, proto jsou bonusová. :) Nebylo tam ani jedno, kromě teda Nathan Tribute, ale ani ten tam nebyl celý. A rozhodně koukni na ten Locker Inspection (Nathanovi po smrti vyklidili skříňku a on potřebuje zubní pastu) a Misfits one lunchtime (Rob a Iwan dělají rozhovor o natáčení, ale dělají si srandu z reportéra, že Iwan umí jen velšsky, takže se musí každou větu učit, závěr je perfektní).

Většinu bonusových videí najdeš na oficiálních stránkách http://www.e4.com/misfits/videos.html, ale třeba to Misfits one lunchtime a ostatní neoficiální rozhovory jsou jen na YouTube.

A Jessičina otce nezabili, byl zatčen... Alisha ho jen omráčila. Zabili jen kurátory a těch se zbavili + mlíkaře.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 16:03:49 

Registrován: pát 10. pro 2010 18:54:36
Příspěvky: 26
Tak sem to skouknul ještě jednou, a musím říct, že pokud by to byl jenom speciál, tak je geniální a podle mně srovnatelný s 2x06. jedniné co se mu dá vytknout je že do děje seriálu moc (vůbec) nezapadá. takže u mně je to speciál, tomu se mi věří líp než že ten samí člověk, který doteď tvořil tak geniální seriál by udělal takovou blbost (pokud by 3 serie navázala na 2x06 a k 2x07 bychom se dostali, tak by to ještě šlo). tak doufám že nám to hezky v s3 vysvětlí, už teď se nemůžu dočkat :D


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 19:14:48 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Ďasík píše:
...A rozhodně koukni na ten Locker Inspection (Nathanovi po smrti vyklidili skříňku a on potřebuje zubní pastu) a Misfits one lunchtime (Rob a Iwan dělají rozhovor o natáčení, ale dělají si srandu z reportéra, že Iwan umí jen velšsky, takže se musí každou větu učit, závěr je perfektní)...

A Jessičina otce nezabili, byl zatčen... Alisha ho jen omráčila. Zabili jen kurátory a těch se zbavili + mlíkaře.


Sorry, spletla jsem si mrtvoly, myslela jsem toho kluka, co ho Jessičin otec zavraždil omylem. Prostě je kolem nich těch mrtvol nějak moc, to jsem měla na mysli.

Díky za podrobné tipy na videa, Lunchtime je super, hlavně ty Iwanovy ksichty :)
V Locker Inspection jsem pochytila většinu konverzace až asi na šesté shlédnutí, hlavně než jsem rozšifrovala monk a space odyssey (mně tohle prostě nejde, škoda, že tam nejsou anglické titulky), a musím říct, že tenhle klip je taky prvotřídní! ;)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x07
PříspěvekNapsal: čtv 23. pro 2010 23:28:57 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Yalka píše:
Sorry, spletla jsem si mrtvoly, myslela jsem toho kluka, co ho Jessičin otec zavraždil omylem. Prostě je kolem nich těch mrtvol nějak moc, to jsem měla na mysli.

Toho taky zavraždil ten otec, takže není o čem mluvit. Naše parta má prostě na svědomí jen dva kurátory a Mlíkaře... :) A všichni tři si to zasloužili. První je chtěl zabít, druhá byla mrcha a třetí byl ztělesněním zla (za to, co by provedl Nathanovi, si to 100% zasloužil). No a ještě se dá započítat ta potvora, co ze všech dělala zombíky. Ale ta si to zasloužila taky, byla po Mlíkaři nejzlejší postavou...

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz