Poslední návštěva: Právě je čtv 02. kvě 2024 18:21:48


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 1x06
PříspěvekNapsal: úte 22. pro 2009 14:20:37 

Registrován: sob 05. pro 2009 0:42:00
Příspěvky: 5
Tak Nathanova schopnost mě poměrně zklamala. K čemu ta nesmrtelnost bude, kde/kolikrát ji využije. Bude buď často "umírat" - riskovat život (nevim co by musel ve 2. řadě vyvádět aby se tomu tak dělo) nebo na druhou stranu o schopnost sotva zavadí. Zklamání, druhá nejhorší schopnost (snad zatim), první příčku drží Alisha (k čemu ta schopnost je?! Dost chabej, až žádnej, vliv na děj, nevyužití...). Doufám , že tvůrci to nějak zvládnou, ale trochu se toho bojim.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1x06
PříspěvekNapsal: úte 22. pro 2009 16:11:08 

Registrován: úte 01. pro 2009 19:27:40
Příspěvky: 9
Krojd píše:
Tak Nathanova schopnost mě poměrně zklamala. K čemu ta nesmrtelnost bude, kde/kolikrát ji využije. Bude buď často "umírat" - riskovat život (nevim co by musel ve 2. řadě vyvádět aby se tomu tak dělo) nebo na druhou stranu o schopnost sotva zavadí. Zklamání, druhá nejhorší schopnost (snad zatim), první příčku drží Alisha (k čemu ta schopnost je?! Dost chabej, až žádnej, vliv na děj, nevyužití...). Doufám , že tvůrci to nějak zvládnou, ale trochu se toho bojim.

Tak tenhle seriál není ani tak o schopnostech jako o postavách a Nathan tu svojí skoro za celou serii nepoužil a ani nemusí do příštích řad.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1x06
PříspěvekNapsal: úte 22. pro 2009 16:14:42 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
DAviss píše:
Krojd píše:
Tak Nathanova schopnost mě poměrně zklamala. K čemu ta nesmrtelnost bude, kde/kolikrát ji využije. Bude buď často "umírat" - riskovat život (nevim co by musel ve 2. řadě vyvádět aby se tomu tak dělo) nebo na druhou stranu o schopnost sotva zavadí. Zklamání, druhá nejhorší schopnost (snad zatim), první příčku drží Alisha (k čemu ta schopnost je?! Dost chabej, až žádnej, vliv na děj, nevyužití...). Doufám , že tvůrci to nějak zvládnou, ale trochu se toho bojim.

Tak tenhle seriál není ani tak o schopnostech jako o postavách a Nathan tu svojí skoro za celou serii nepoužil a ani nemusí do příštích řad.

Naprostej souhlas. Je to o postavách. A taky nesouhlasím s tou Alishou... Janě, ta schopnost je nic moc, ale zase je originální a že nemá vliv naděj? A co třetí epizoda, ve který byla Alisha v prdeli z toho, jak s ní všichni chtěj spát jen kvůli schopnosti a nemůže se nikoho dotknout? Myslíš, že by na tebe nemělo žádný následky, kdybys tu schopnost měl a musel ses hlídat, abys omylem nesáhnul na nějakýho příbuznýho nebo tak? :lol:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1x06
PříspěvekNapsal: stř 23. pro 2009 15:20:48 

Registrován: sob 05. pro 2009 0:42:00
Příspěvky: 5
No, není to o schopnostech, ale 6 dílů sme vlastně všichni čekali na tu Nathanovu. A teď je možnost, že po tom "překvápku" bude stejnej jako doposud (Ne, že by mi to vadilo. Proč by ale jinak tu schopnost vůbec měl?! Jenom aby přežil konec první řady?). Samozřejmě, seriál je víc o postavách, i tak mi ale přijde, že ostatní dostali víc možností než Alisha. Ta 5ti minutová scéna, jak se sesype, načež další díly si to vesele dělá s (a před) Curtisem a na skrat si nikdo v podstatě ani nevzpomene a problém je vyřešen, je pro mě docela málo. Nepřijde mi to zajímavý a to se odvíjí od její schopnosti (viz 4. díl s Curtisovou schopností, to bylo zajímavý až až). Čtení myšlenek a neviditelnost se daj taky skvěle využít, Alishy schopnost vidim jako slepou uličku a nesmrtelnosti se obávám.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1x06
PříspěvekNapsal: čtv 24. pro 2009 11:30:55 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 11. pro 2009 21:33:27
Příspěvky: 23
Taky si musíte uvědomit, že se původně s druhou sérií nepočítalo a Nathanova schopnost sedí naprosto na jeho osobnost a konec vyznívá přesně ve stylu těch jeho volovin a vtípků, ale zároveň jsou to i otevřená zadní vrátka, kterých bylo využito. (kdyby seriál skončil 1x06, celkem by to fungovalo... sice neni dořešený všechno, ale v rámci možností to ujde)

2. sérii beru jako třešničku na dortu a i když to kvalitativně klesne (což si nemyslim), 1-čka bude pořád stejně boží...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1x06
PříspěvekNapsal: sob 26. pro 2009 20:11:34 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. pro 2009 20:59:24
Příspěvky: 13
Já jsem zastánce větší kvantity. I kdyby seriál ztrácel na kvalitě, nějak hodně mi by to ani nevadilo. Když vezmu v potaz Heroes, což je nekonečný protahování, ale i tak se těším na další a další díl. Co se týče Nathanovy "smrti", tak mi ho bylo solidně líto, protože zůstat pod hrobem po dalších … prostě do 21.12.2012, by asi nebylo zrovna příjemný.
A musím také přiznat, že mě seriál dokonce i emociálně dostal a udělal jsem si k postávám vztah, až jsem u momentu, kdy Kelly koukala na video, co dostala od Simona, uronil slzičku … No co, já prostě doufám v druhou sérii, protože takovýhle seriál tu už bloody dlouho nebyl!

_________________
Signature? Fuck that.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1x06
PříspěvekNapsal: ned 27. pro 2009 14:43:35 

Registrován: ned 27. pro 2009 14:40:20
Příspěvky: 2
Vy jste asi nepochopili,ze ty schopnosti nemaj jenom tak.Ty schopnosti mají,protože si to vždycky přáli.Třeba Simon,vzhledem k jeho situaci,chtěl být vždycky neviditelný a kelly chtěla vždycky vedet co si druzí myslí.Myslím,že tato skutečnost je vcelku logická.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1x06
PříspěvekNapsal: pon 28. pro 2009 20:16:48 

Registrován: úte 01. pro 2009 19:27:40
Příspěvky: 9
Juryj píše:
Vy jste asi nepochopili,ze ty schopnosti nemaj jenom tak.Ty schopnosti mají,protože si to vždycky přáli.Třeba Simon,vzhledem k jeho situaci,chtěl být vždycky neviditelný a kelly chtěla vždycky vedet co si druzí myslí.Myslím,že tato skutečnost je vcelku logická.

Jo to me napadlo už někdy u druhého dílu jak ta starší paní byla s Nathanem aříkala že si přála být zase chvíly mlada.A u Curtise že chtěl vrátit čas aby mohl zase běhat atd...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1x06
PříspěvekNapsal: pon 28. pro 2009 20:19:15 

Registrován: ned 27. pro 2009 14:40:20
Příspěvky: 2
jojo...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1x06
PříspěvekNapsal: stř 30. pro 2009 10:20:57 

Registrován: ned 20. pro 2009 22:23:27
Příspěvky: 3
Tak to, že mají schopnosti související s tím, co si přali udělat je vcelku jasná záležitost...u kazdého s hlavních hrdinu to je jasny, ale vysvětlete mě někdo, proč je Nathan zrovna nesmrtelný xD


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz