Poslední návštěva: Právě je pát 29. bře 2024 9:50:22


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3x03
PříspěvekNapsal: čtv 17. lis 2011 15:40:15 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Dalicek píše:
Spíš jak se o ní dozvěděl Peter. Ale mně třeba přijdou divnější ty odkazy na dobu, která se nikdy nestala


No, jo, vlastně Peter. Ale ten ji mohl možná i svou schopností vytvořit (???)
Třeba se ukáže, že vybájil celou zápletku se superhoodiem (ale to by se mi tedy nelíbilo, taková pointa).

Co myslíš tou dobou, která se nikdy nestala?


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x03
PříspěvekNapsal: čtv 17. lis 2011 17:45:42 
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. pro 2009 20:59:24
Příspěvky: 13
Proč se Peter nechal zabít Simonem? Vždyť to i sám říkal: "Superhrdina musí být připraven
zemřít pro to, v co věří." A vzhledem k tomu, že on věřil v superhrdiny, tak byl připraven pro ně i umřít. ;)

_________________
Signature? Fuck that.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x03
PříspěvekNapsal: čtv 17. lis 2011 21:46:14 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
To s tou skříňkou je jasné - a asi jediné jasné na tom konci. Peter tu tajnou skrýš nakreslil. A nakreslil i to, jak do ní ty věci Simon dává. Takže se to prostě muselo stát skutečností... Ale Peterovy pohnutky jsem nepochopil, podle mě to mohl udělat proto, že chtěl přinutit Simona, aby se stal tím superhrdinou, ukázat mu, že může zachraňovat lidi. A další důvod, možná i reálnější - Simon mu vyprávěl o tom, že ví, kdy a za jakých okolností zemře. Tak si jako komiksový fanatik chtěl taky zahrát na superhrdinu - donutit svůj idol, aby se nevzdal svého osudu, a zemřít při tom taky jako hrdina.

Jinak tohle byl jeden z vůbec nejlepších dílů, Peter byl hrozný sympaťák a jsem rád, že ho nakonec vyřešili takhle a neudělali z něj skutečného záporáka. Takhle mi ho bylo líto a byla by hrozná škoda, kdybych mu to musel přát jako té holce, co zeslušzombíkovávala lidi (což byla relativně podobná schopnost, oba brali lidem svobodnou vůli).

Akorát fakt neměl Peter číst Harryho Pottera, za hlášku s "greater good" jsem ho chtěl nakopat, protože už tam jsem věděl, že je za tím určitě on.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz