Poslední návštěva: Právě je pát 29. bře 2024 9:43:05


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: úte 29. lis 2011 15:02:33 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
hlava píše:
1) naprosto zbytecny dil (umele natahovani ??). Vpodstate se tam nic nestalo. Nechapu vyznam toho dilu.


Jediný význam, který mě napadá: opět se vrátila "do oběhu" Curtisova schopnost.

Logiku to nemělo vůbec (myslím celý dí), brala jsem to od tvůrců spíš jako takovou blbinku, takové vydechnutí uprostřed třetí řady.

IMHO nejlepší scénka byla Kelly s Hitlerem.

To bylo snad ještě lepší, než když Kelly řekla Peterovi "Don't go round stealing other people's handbags." (Preventative Intervention = moje oblíbená scéna ze S03E03).


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: ned 04. pro 2011 16:19:13 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Hlava: Pokud o tom nevíš, tak Kelly se té své skvělé, nejlepší a nejmocnější schopnosti chtěla zbavit už od prvního dílu. ;) Ale uznávám, že ten rocket scientist nic moc. Každopádně si ale nemyslím, že čtení myšlenek byla nejlepší schopnost... Nathan a Simon měli mnohem lepší.
Cestování časem je taky fajn, i když tu byla spousta nelogičností, je to už stejně jedno. Od chvíle, kdy Simon ví, že je Superhoodie, i když to vědět nemá, nemá cenu řešit logiku...
A pokud ti díly "co by, kdyby" přijdou zbytečné a natahovací, pak se ti asi nelíbily ani S01E04 (Curtis 4x jinak) a S02E06 (mlíkař). Protože ty se taky vrátily na začátek, jako by se nic nestalo.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 12:01:06 

Registrován: sob 26. lis 2011 22:17:41
Příspěvky: 3
Ďasík píše:
Hlava: Pokud o tom nevíš, tak Kelly se té své skvělé, nejlepší a nejmocnější schopnosti chtěla zbavit už od prvního dílu. ;) Ale uznávám, že ten rocket scientist nic moc. Každopádně si ale nemyslím, že čtení myšlenek byla nejlepší schopnost... Nathan a Simon měli mnohem lepší.
Cestování časem je taky fajn, i když tu byla spousta nelogičností, je to už stejně jedno. Od chvíle, kdy Simon ví, že je Superhoodie, i když to vědět nemá, nemá cenu řešit logiku...
A pokud ti díly "co by, kdyby" přijdou zbytečné a natahovací, pak se ti asi nelíbily ani S01E04 (Curtis 4x jinak) a S02E06 (mlíkař). Protože ty se taky vrátily na začátek, jako by se nic nestalo.


Co se týče Kelly, tak jsem samozřejmě mluvil o schopnosti time-travel - to je pro mě nejmocnější schopnost. To původní čtení myšlenek už neřeším :-)

S01E04 bylo dobrý, poněvadž se to vracelo opakovaně, dokud se to nepovedlo tak, jak mělo. Alespoň tam o něco šlo, předvedla se schopnost, neměnilo se tolik věcí, apod. Ale pokus zabít Hitlera, nechat tam mobil a pak jediná změna v budoucnosti je to, že všichni mají na sobě hákače je prostě blbost a předem víš, jak to musí skončit - že se někdo vrátí a napraví to a celý díl jen čekáš, až to někdo udělá a takové ty napínavé chvilky, jako že "dal schopnost Curtisovi a toho zastřeili a co jako teď" úplně ztrácí na té napínavosti, protože prostě víš, že mu to nedal, atd. Ale pravda, nehledám-li v tomo logiku, tak budiž.
S02E06 už si ani nevzpomínám bohužel, nicméně u S01 a S02 mi slabší chvilky vždycky vynahradil 100% Nathan :-)

Uvidíme, co přinesou další díly. Moc se mi taky nelíbí, že ty schopnosti má čím dál více lidí a stávají se z toho Heroes nebo něco takového. Sám jsem zvědavý, kam to spěje.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 18:06:44 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
hlava píše:
S02E06 už si ani nevzpomínám bohužel
Tak tohle musíš okamžitě napravit. Podle mě nejlepší díl Misfits vůbec. Tak dobrý, že se na něj nemůžu ani koukat, protože na mě tak moc působí... Je tam nejzlejší záporák, Nathanovi se tam stane něco horšího než smrt (která pro něj nic neznamená :)). Prostě psycho. Zkazili to jen jedním spoilerem v 33:55. Ale jinak dokonalý díl.

Druhý nejlepší je S01E06 (objevíme Nathanovu schopnost a je tam druhá nejzlejší záporačka a je neuvěřitelně působivý, závěr jsem si pouštěl furt dokola) a třetí nejlepší je S02E02 (s Nathanovým bráchou). Pak ještě S02E01 ("She's Barry!", "Don't worry about me, I'll just die here.") a S03E03 (Peter - komiksák, i když měl trošku nepochopitelný závěr; tam mě potěšilo, že ten kluk nebyl úplně záporák, protože byl strašný sympaťák).

Jo a jako bonus k téhle TOP5 ještě S01E02 (Nathanova holka), ten byl hrozně smutný...

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 19:22:06 

Registrován: pon 05. pro 2011 19:15:45
Příspěvky: 1
Tak jsem si rekla, ze se take vyjadrim a specialne proto jsem se teda i registrovala, no:)

Kdyz uz mela Kelly schopnost cestovani v case, tak nechapu, proc se ji zbavila, kdyz ucelem treti serie bylo prece dostat zpatky schopnosti a zachranit Curtisovu holku, ktera na konci umrela? ne ze by mi na tom nejak extra zalezelo, kazdopadne ty serie vubec nenavazujou a Curtis uz je najednou uplne v poho. No nic.


Jinak me nova serie bavi a Rudyho jsem si taky oblibila.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 20:21:32 

Registrován: sob 25. čer 2011 21:52:57
Příspěvky: 4
Pro ty, co tvrdi, ze je to zbytecny dil: Copak jde jen o to, aby se dej pohnul dal?
Nahodou, byl to skvely dil. Libi se mi ten napad... sice to ma par much, cestovani v case je pro me tezky orisek.
A taky: Kelly a Seth - nununu :D
No a celkove. Prepadeni s maskama Hitlera? :D
Podle mě si to zaslouží jedničku. ;P


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: pát 09. bře 2012 21:20:26 

Registrován: stř 15. úno 2012 20:21:48
Příspěvky: 1
souhlas s hlavou, nikdy jsem si misfits nepředstavoval jako nějakej obrázek reality ALE. když Saimon chce zastřelit toho staříka, tak "natahuje kohoutek" nebo co? když potom střílí podruhé, natáhne zbraň správně. Pokud se mýlím opravte mě, ale u tohoto druhu pistole jsem to ještě neviděl.

Nicméně celý díl byl snad nehorší co jsem viděl. To se nedá jiank nazvat. Dalším kiksem co mě dostal byl Seth, toho jako postřelili kdy? Když vběhli do kanceláře, byli všichni na zemi a ti vojáci stříleli jen do skla (všimněte si. jak se asi klávesnice sama dostala z prostřelenýho okna, když všichni leží na zemi? :-) ) a vojáci dál nepochopitelně střílí do vzduchu rozstříleným oknem i když ti mamlasové tam ležej za sádrokartonem. do něj nepadla ani jedna kulka. Kde se potom vzala kulka co strefila Setha. Mám rád Misfits, ale zjevujcí kulky vám nesežeru. Jako vtipný mi přišlo, že to byl třetí zásah do břicha postavy v popředí. I když ten stařík s proříznutým břichem mě teda tuhej kořínek. Ti ostatní dva byli poctivější a skonali ve správnou dobu.

Mrzí mě to na ně, ale ten náboj 1 a 2 série se úplně vytratil. Nezlobte se na mě, ale už od prvního dílu trojky je to jinej seriál. Ne sice špatnej, ale už to není ono.

ještě jedna věc. celej díl se táhl v takové vážné atmosféře. v první sérii, když trefili jejich vedoucího, nebo když našli toho mrtvýho ve skříňce, tak to byly víceméně vtipné scény. tady snad jediná věc byly ty masky hitlera.


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz