Poslední návštěva: Právě je pát 29. bře 2024 12:25:03


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 3x04
PříspěvekNapsal: úte 22. lis 2011 0:21:46 

Registrován: úte 22. lis 2011 0:18:53
Příspěvky: 9
Ja z ty Kelly proste nemuzu :lol:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: úte 22. lis 2011 13:20:20 

Registrován: ned 22. kvě 2011 19:18:49
Příspěvky: 4
yossarian píše:
Ja z ty Kelly proste nemuzu :lol:

Hej hitlere! proč musíš bejt takovej č*rák :lol: :lol:
Ale byl to hodně dobrej díl


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: úte 22. lis 2011 15:55:32 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. pro 2010 17:53:10
Příspěvky: 29
Bydliště: Zlín
Tak tohle byl mega díl. Dávám 5 *. Prostě zabava kombinovana s napinavou situaci :) .

_________________
"I think I'm adorable".
- Dean Winchester


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: úte 22. lis 2011 22:33:36 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. lis 2011 22:31:58
Příspěvky: 1
Tahle epizoda mě hodně vzala, asi celou první polovinu jsem měla husí kůži :))


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: stř 23. lis 2011 11:11:45 

Registrován: úte 08. lis 2011 14:56:50
Příspěvky: 5
Já tedy vůbec nevím, co si o tomhle dílu myslet :D Dějově mi vůbec nesedl, až ke konci to bylo slušný... ale každopádně palec nahoru pro Kelly a Setha (?), ti byli pro mě tahouni... A Rudy! V tomhle dílu si mě asi konečně získal, strašně mě bavil pokaždé, když se objevil :lol:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: stř 23. lis 2011 21:11:32 

Registrován: pát 10. pro 2010 18:54:36
Příspěvky: 26
Díl super, ne že bych se smál ale atmosféra byla skvělá. A Rudy konečeně přesvědčil, vážně skvělá postava, sice moc nerozesmál, ale líbil se mi tam moc


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: pát 25. lis 2011 23:51:54 

Registrován: sob 04. pro 2010 14:35:05
Příspěvky: 19
neviem ci ste pozerali inu cast ako ja, ale pre mna totalne uplne najhorsia cast, pribeh ktory bol nastoleny v 2 serii sa v 3 serii nedeje, to prelinanie casom atd je uz fakt hlupost, kely sa na konci objavila pri starcekovi, ako daval kvietku ku krizu, to iste co robil aj na zaciatku, tak isto mal na konci aj ist do minulosti atd, ten cas len pletie hlavy


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: sob 26. lis 2011 22:24:53 

Registrován: sob 26. lis 2011 22:17:41
Příspěvky: 3
Pro mne taky suverenne nejhorsi dil, a to z nekolika duvodu.

1) naprosto zbytecny dil (umele natahovani ??). Vpodstate se tam nic nestalo. Nechapu vyznam toho dilu.
2) schopnost cestovani v case je zabijak serialu (viz Heroes). Vsechno se pak muze menit naprosto libovolne a vysledkem je naprosty chaos a zmena cehokoliv, kdykoliv, jakkoliv.
3) Kelly se zbavi nejsilnejsi/nejmocnejsi schopnosti ze vsech jen tak....a vezme si rocket engineer. To jako fakt?

A jistojiste by mobilni telefon udelal tohle :shock: Urcite by vsechno bylo stejne, vsichni se narodili, vsichni by skoncili u sbirani odpadku, atd... nesmysl proste. Naprosto zbytecny dil, ktery poslouzil akorat k natazeni serie. Takto mi to tedy prijde. Doufam, ze dalsi dily budou lepsi, jinak Misfits ztrati dalsiho fanouska :roll:


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2011 20:22:54 
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. led 2011 15:26:26
Příspěvky: 61
Bydliště: Oujezd
Nechápu, co všici mají proti cestování v čase. Je to to nejlepší, co seriálový svět nabízí a v Heroes byly nejlepší právě ty díly, kdy se v čase cestovalo a měnilo atd.

K mobilu - co ty víš, co může jedna věc v nevhodných rukou udělat?

K dílu - prý zbytečný! Vždyť pokročil vztah Kelly a toho týpka, co bere schopnosti. Nemusí být každý díl o tom, jak někoho zabijou a zakopou pod mostem... :roll:

_________________
Můj blog


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x04
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2011 21:15:52 

Registrován: sob 26. lis 2011 22:17:41
Příspěvky: 3
Cestovani v case - ano, je to super vec a super schopnost. Ano, v Heroes to byly super dily - to nepopiram, ale zaroven to byl nakonec i zabijak serialu, protoze se kdykoliv dalo cokoliv zmenit. Neco se nepovede...no a co, Hiro skoci zpatky a zmeni to a predesle tri dily jakoby nebyly... Potrebujeme neco zaridit k obrazu svemu - Hiro skoci zpatky a zmeni to. Potrebujeme naladit lidi, jak to tady bude za 20 let, Hiro skoci a ukaze nam to, aby to za par dilu uz nebyla pravda, atd...

To same by prislo v Misfits, proto tedy doufam, ze ta schopnost se tam uz moc objevovat nebude. Za me myslim, ze tam nemela byt vubec, ale to je jedno.

A co se tyce deje, tak ano - cely dil byl vhodny k tomu, ze se Kelly trochu vice sblizila s tim typkem, ale to byly dohromady sceny na 5 minut, ktere se daji zakomponovat vpodstate do jakehokoliv dilu.

Proste nemam rad v serialu dil, ktery konci skoro stejne jako zacal a to vsechno mezitim uprostred je zbytecne a k nicemu :-(

A hodne mi chybi Nathan :| ale to sem az tak nepatri :D


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz