Poslední návštěva: Právě je čtv 28. bře 2024 23:46:43


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3x05
PříspěvekNapsal: ned 04. pro 2011 16:29:53 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Yalka: Mám dojem, že vánoční speciál psal Howard Overman víceméně z donucení a narychlo. Ale rozhodně před tím, než se dozvěděl, že Nathan nebude. To se dozvěděl až dlouho po skončení druhé série (proto taky další uspěchaný díl ve Vegas)...

Tenhle díl byl zajímavý - od první chvíle, co ta holka ukradla Kelly život, jsem ji neměl rád, tohle se fakt nedělá. Takže jsem si říkal nic moc díl. Na druhou stranu tam ale zářil Seth a i Rudy a ostatní byli dost dobří. Z hlášek pak byla nejlepší: "Sbal tu pípající věcičku, ty to dejchací udělátko a ty pytlík na moč." Za tenhle překlad si kluci překladatelé vysloužili moji pochvalu. Fakt mě to dostalo. :D

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x05
PříspěvekNapsal: pon 05. pro 2011 23:21:36 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Ďasík píše:
Yalka: Mám dojem, že vánoční speciál psal Howard Overman víceméně z donucení a narychlo. Ale rozhodně před tím, než se dozvěděl, že Nathan nebude. To se dozvěděl až dlouho po skončení druhé série (proto taky další uspěchaný díl ve Vegas)...


Aha, já jsem si myslela, že tento díl psali už s ohledem na to, že Nathan odejde (a napsali mu tam lásku Marnie).
Já mám ten speciál ráda, u ničeho jsem se tak dlouho nezasmála, jako u placenty (to by se nikde jinde než v Misfits a s Nathanem stát nemohlo :) ), ale nechápu, proč si tak nabourali děj druhé řady, jestli je to scénáristický kiks, nebo se ještě vysvětlí...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x05
PříspěvekNapsal: úte 06. pro 2011 20:08:21 

Registrován: pát 10. pro 2010 18:54:36
Příspěvky: 26
řekl bych že kiks, zatím to nevypadá že by se do doby mezi 2x6 a 2x7 chtěli vracet, seriál jde prostě dál jako by se nechumelilo


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz