Poslední návštěva: Právě je čtv 28. bře 2024 10:59:45


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: sob 05. kvě 2012 19:13:17 

Registrován: sob 05. kvě 2012 19:10:23
Příspěvky: 3
Nikdo neví jak a jestli se jde vůbec vrátit zpět časem, a nebo čas vrátit a pokud to jde, jak to funguje, takže není úplně namístě to rozebírat :)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2012 17:51:59 

Registrován: pát 23. bře 2012 13:52:45
Příspěvky: 5
Tak jestli někdo nadále čeká jestli ve 4 serii bude či nebude Simon nechť se podívá na toto video http://www.youtube.com/watch?v=_jz7aSEQf8k a přepne si na 1min 25 sekund.....v prdeli tohle :x


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2012 9:19:58 

Registrován: pát 11. kvě 2012 9:14:50
Příspěvky: 5
Zajimavý konec a vcelku i otevřený.Do budoucna se může stát cokoliv,ale spíš čekám,že původní pětka se už nesejde a seriál se bude pouze už jen natahovat.Což je škoda.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: ned 01. črc 2012 14:05:30 

Registrován: ned 01. črc 2012 13:57:19
Příspěvky: 1
Na coolu teprve dneska bude e07, ale jak na začátku s08 Simon říká "I think I've just seen a ghost."- Rudy:"Why would there be a goat in the community centre?" tak jsem to už někde slyšel v českým dabingu jako "duch" - "puch" a potom dál jak Rudy dodává něco jako "to dává větší smysl, kde by se tady vzal puch, když tady pořád uklízíme".

Nevíte někdo kde jsem to mohl slyšel? Přemýšlím nad tím a zaboha si nemůžu uvědomit kde to bylo..


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: úte 03. črc 2012 19:29:37 

Registrován: úte 03. črc 2012 19:26:09
Příspěvky: 1
Čaute lidi, jak tak vidím tak všichni krytizujete zmínku o Curtisově schopnosti kterou dostal leguán toho týpka. Všichni tu píšete o tom že leguánovi dal schopnost toho dědy. Mě napadlo, co když ten děda si tu schopnost koupil? Podle mě spousta věcí probíhá mimo děj. Co si o tom myslíte?


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: úte 03. črc 2012 21:49:33 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 08. dub 2012 23:02:41
Příspěvky: 3
Bydliště: Neřeknu
No ten děda si tu Curtisovu schopnost koupil to bylo řečeno ve vánočním díle když chtěl Curtis schopnost zpátky to dealer řikal něco o tom že si ji koupil chlápek aby zastavil Hitlera (aspoň myslím pokud se mílím sorry)

_________________
"I've got a power... I bloody knew it...Who's laughing now...? I'm alive! Help! HELP!!!! You buried me alive you dicks! Help! I'm immortal. That's just great. Thank you. Thanks a lot. Un-fucking-believable...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: úte 03. črc 2012 21:53:25 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 08. dub 2012 23:02:41
Příspěvky: 3
Bydliště: Neřeknu
Deuren píše:
Na coolu teprve dneska bude e07, ale jak na začátku s08 Simon říká "I think I've just seen a ghost."- Rudy:"Why would there be a goat in the community centre?" tak jsem to už někde slyšel v českým dabingu jako "duch" - "puch" a potom dál jak Rudy dodává něco jako "to dává větší smysl, kde by se tady vzal puch, když tady pořád uklízíme".

Nevíte někdo kde jsem to mohl slyšel? Přemýšlím nad tím a zaboha si nemůžu uvědomit kde to bylo..


To je v reklamách na PRIMA COOL :D

_________________
"I've got a power... I bloody knew it...Who's laughing now...? I'm alive! Help! HELP!!!! You buried me alive you dicks! Help! I'm immortal. That's just great. Thank you. Thanks a lot. Un-fucking-believable...


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz