Poslední návštěva: Právě je pát 19. dub 2024 7:38:17


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: ned 25. pro 2011 18:16:14 

Registrován: úte 08. lis 2011 14:56:50
Příspěvky: 5
A bylo teda první vejce nebo slepice???


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: ned 25. pro 2011 19:57:50 

Registrován: ned 30. říj 2011 15:02:10
Příspěvky: 4
k*f*la: to je trochu něco jiného
btw: vejce


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: ned 25. pro 2011 23:21:01 
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. led 2011 15:26:26
Příspěvky: 61
Bydliště: Oujezd
Souhlasím s bubem. Zjednodušeně - T-Rex měl vejce z něhož vznikla slepice. ;)
Nechápu, jak tohle někomu může (či mohlo) přijít jako hádanka :D

_________________
Můj blog


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 26. pro 2011 17:03:36 

Registrován: pon 26. pro 2011 17:00:38
Příspěvky: 2
Zdravím, doufám, že nevadí, že to píšu sem, chtěl sem se zeptat, jestli plánujete přečasování titulků i pro verzi Misfits.S03E08.Episode 8.720p.WEB-DL.AAC2.0.h.264.ECI, která je už několik dní venku, děkuju :)
EDIT: Už to není urgentní, podíval jsem se na verzi od TLA, která má normální rozlišení a menší velikost, zajímavé, jinak super díl, doufám, že bude další série brzy.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: čtv 29. pro 2011 2:15:41 

Registrován: úte 28. pro 2010 14:32:44
Příspěvky: 5
mozno to na dalsiu seriu scenaristi rozohraju hned na dvoch frontoch- zo superhoodyho pohadu na chod veci, ked sa simon vratil (aby sa neopakovalo vsetko do bodky to, co uz sme videli minuly rok a aby nemusel byt pritomny nathan- bolo by to len o prezivani futuresimona sameho a potom jeho stretnutia s alishou) a reality , z ktorej sa simon odcestoval(story z prezivania kelly, rudyho, setha a noveho probation workera ;) )= tak by nam teoreticky mohli aj ukazat, co sa stalo za tie 3 mesiace ciernej diery (ale museli by prizvat nathana na 2-3 casti)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pát 30. pro 2011 7:37:58 

Registrován: pon 26. pro 2011 17:00:38
Příspěvky: 2
Simon a Alisha se v další sérii neobjeví


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: úte 03. led 2012 23:18:57 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Čím víc o tom přemýšlím, tím víc mě příběh Simona a Alishi dostává.
Dokonalá love story.

Pouštěla jsem si znovu staré díly s vědomím, že Simonovi Alisha krátce předtím zemřela v náručí, prostě síla...

A když si vzpomenu na svou frustraci z odchodu Nathana, tak nyní úplně naopak:
tento dvojnásobný odchod se seriálu je sice smutný, ale pro mě nikoli frustrující.
I fucking love the story.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: ned 05. úno 2012 0:40:45 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. úno 2012 0:10:22
Příspěvky: 3
Bydliště: K ▏R ▍N ▋O ▉
Zdravím obyvatele místního fóra (s některými už se znám ;) ).

Tak jsem právě dokoukal tento úžasný seriál. Dokud mám ještě poslední epizodu v hlavě:

V časových smyčkách problém nevidím, ano jsou plné paradoxů, ale tak už to bývá.
Například jsem si všiml tohoto paradoxu, přijde mi skoro "závažnější" než všechny ostatní:
Simon dá v minulosti Sethovi deset táců, které dostal od něj samého, a Seth je v budoucnu dá Simonovi, ten se s nima zase vrátí do minulosti a dá je Sethovi atd. Kde se těch deset táců sakra vzalo?! :D

Co se týče těch schopností cestování v čase, taky mi nejdřív nedošlo, že Curtisova schopnost je ta co ji měl Hitler-dědek, přišlo mi že jsou rozdílné - Curtis se vracel vždycky do nějakého okamžiku svého života, vtělil se sám do sebe. Nebyli tam dva Curtisové jako u Simona. Pochybuju, že by se děda vrátil sám do sebe, leda že by opravdu neomládl a vrátil se do nějakého okamžiku kdy byl dítě - pak by ale musel za Hitlerem cestovat, zatímco on se tam objevil přímo stejně jako pak Kelly, která v té době ani nežila. Tohle mi prostě přijde divné. Leda že by ta schopnost byla vytuněná. :)

Tak a teď mi nezbývá než čekat, kdyže bude další série, někdy na podzim? Ale moc postav nám teda nezbylo, toho Nathana bych tam fakt uvítal, i když by jeho povaha asi dost bila s Rudyho...

_________________
Penny: Víš co, vzdávám to. Je nemožný.
Sheldon: Nemohu být nemožný. Existuji. Myslím, že to, co jsi ve skutečnosti chtěla říct, bylo "Vzdávám to, je nepravděpodobný."


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 12. bře 2012 13:43:45 

Registrován: pon 12. bře 2012 13:29:50
Příspěvky: 1
Moje verze časové smyčky.

Simon chtěl mít lepší život a líbila se mu Alisha. Proto se vrátil v čase aby změnil nějakou událost. Měl klíčovou událost, kterou chtěl změnit. Podle mě se nejdřív vrátil k jedné události, ale pak se stala další, která všechny zničila. Podle mě byla tedy smyčka nejdříve mnohem užší, ale pak se to furt rozrůstalo a našel tim jedinou cestu jak získat Alishu, ale stejně to pak něco zkomplikovalo a proto musel znovu do minulosti.

Poslední Simon bude mít o budík více a to přesně k události, kdy zabije duch Alishu. Ale pak Alisha zemře někdy později a zas bude o budík více.

Třeba je to blbost, ale mohlo by to fungovat.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pát 23. bře 2012 21:28:20 

Registrován: pát 23. bře 2012 13:52:45
Příspěvky: 5
Dvě věci nechápu.1.Celý děj se jednou musel stát poprvé ,což znamená že ještě neexistoval Simon z budoucnosti a tudíž je nemohl zachránit.2.Proč se Simon nechal zabít tím chlápkem ze hry ,když věděl že Alysha stejně zemře když ji ta holka podřeže.
No je to trochu začarovaný kruh.
Jestli ve 4. serii nebude Simon ,tak na to už seru.
Jestli jsem něco pochopila špatně ,tak prosím o vysvětlení.....díky


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz