Poslední návštěva: Právě je ned 28. dub 2024 11:24:23


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 19:35:59 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
shark píše:
Ad. fotka z Vegas - na IMDB fóru k Misfits jsem četl, že Simon s Alishou byli ve Vegas spolu s Nathanem a Marnie (jakoby těsně před tím minidílem Vegas Baby), ovšem se to nenatočilo, pouze to proběhlo jako příspěvek na Twitteru (postavy z Misfits mají svůj vlastní Twitter). Jako je to totálně lame a mohli se o tom taky zmínit někde v seriálu...


Tady je screen ze Simonova Twitteru, je to přesně jak píše shark
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 20:25:29 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. pro 2010 17:53:10
Příspěvky: 29
Bydliště: Zlín
Tak tohle bylo mega necekane i když jsem to celou dobu cekala. A dost smutne. At uz je zase listopad ;)

_________________
"I think I'm adorable".
- Dean Winchester


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 20:54:16 

Registrován: pát 10. pro 2010 18:54:36
Příspěvky: 26
Nechci nikoho urazit ale hledat logické nesrovnalosti v cestování časem mi přijde trochu hloupé, už jenom proto že kdyby kdokoliv z nás věděl jak to funguje dostal by nobelovku. Jediná očividná chyba bylo naprosté předělání Curtisovi schopnosti (protože tu ten žid v náckovském dílu měl).
Jinak se mi to moc líbilo, sice to nebylo tak vtipné jako minule ale děj to vynahradil. A scény s Antonym mě dostaly :-)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 21:17:27 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
No, časové schopnosti byly tři:
1) Schopnost cestovat v čase - tj. zmizet v přítomnosti a objevit se "po svém boku" v minulosti - tu má teď Simon,
2) Schopnost pozastavit čas - tu měla ta mrcha v S03E01,
3) Schopnost vracet čas - tu měl nejdřív Curtis, pak Hitlerděda, pak Kelly a pak Sethův leguán, protože Kelly Sethovi řekla, že se má postarat o to, aby takovou nebezpečnou schopnost už nikdo nedostal... Tahle schopnost se ale neměnila - Curtis vrátil čas, ale neomládl (jinak by nevěděl, co má udělat), něco změnil, vrátil se zpět (S01E04) a pamatoval si všechno. Děda vrátil čas, ale neomládl (jinak by nevěděl, co má udělat), něco změnil, vrátil se zpět a pamatoval si všechno. A Kelly vrátila čas, ale neomládla (jinak by nevěděla, co má udělat), něco změnila, vrátila se zpět a pamatovala si všechno. V tomhle vážně problém nevidím. ;)

Co se tohohle týče, všechno sedí, když pomineme, že je absurdní, že jeden mobil může obrátit výsledek války tak, že je všechno úplně při starém, kromě toho, že Němci vyhráli.

Jediné, co nesedí, je, kde a kdy se sakra Simon dozvěděl, že je Superhoodie.

Simon a Alisha se teď ale už (narozdíl od Nathana) prostě nemůžou vrátit, budou mi hodně chybět...

No a co se týče epizody, nevím, co napsat. Všichni ji vychvalují, mně přišla - až na konec - taková nic moc... V půlce dílu jsem psal bakeLitovi, že mi přijde nějak moc pohodová...

Jo a potěšilo mě, že ta mrcha, co zombíkovala lidi a zabila Nathana, ukázala, že je skutečně čisté zlo. :) Protože Koli mi nevěřila. :D

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 21:26:10 

Registrován: pon 19. pro 2011 14:52:30
Příspěvky: 6
Takze Alisha a Simon su uz v podstate natrvalo mrtvi :(


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 21:29:09 
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. led 2011 15:26:26
Příspěvky: 61
Bydliště: Oujezd
To s tou schopností v čase souhlasím i to, že tento díl nebyl do půlky nic moc (resp. taková pohodička). Konec byl o něco lepší a posledních cca 5 minut - parádička.
Bohužel už podruhé zprznili tu nejvíc sympatickou postavu v seriálu (slušňačku), která ale i tak NENÍ čisté zlo :D :D :D.
Ale hodně by mne zajímalo, jak chtějí na TOHLE navázat.
A i minutka Nathana (i když použití starých záběrů) potěšila :).

_________________
Můj blog


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 21:39:00 

Registrován: pon 19. pro 2011 16:52:48
Příspěvky: 3
Ďasík píše:
Jediné, co nesedí, je, kde a kdy se sakra Simon dozvěděl, že je Superhoodie.



No nekdy behem dilu s02e06 a s02e07 mu to Alisha musela rict


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 21:43:46 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Koli: Jo, na navázání jsem šíleně zvědavej. Podle mě budou muset dostat Nathana z lochu a "dokoupit" jednu další postavu... Btw. Nathan vážně potěšil, je škoda, že mu tehdy už zbývalo jen pár dní života... Jo a to s tím, že slušňačka je sympatická, snad nemyslíš vážně. Jediná sympaťačka, co si teď vzpomenu, byla mražounka.

Dawemeister: Ano, v S02E06 mu to řekla, ale pak Curtis vrátil čas, tzn. nic z toho se nestalo. ;) A s vysvětlením, že se to nějak dozvěděl během těch tří měsíců mezi S02E06 a S02E07, se nesmířím.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 21:49:55 

Registrován: pon 19. pro 2011 16:28:22
Příspěvky: 5
Ďasík píše:
No, časové schopnosti byly tři:
3) Schopnost vracet čas - tu měl nejdřív Curtis, pak Hitlerděda, pak Kelly a pak Sethův leguán, protože Kelly Sethovi řekla, že se má postarat o to, aby takovou nebezpečnou schopnost už nikdo nedostal... ...

Jo, když se nad tím zamyslím, tak máš vlastně pravdu. Byl jsem z toho zmatený. Jediné, co mi ještě furt nedává smysl je to, že Kelly si pamatuje obě své časové linie - tedy všechno to, co se stalo před dílem s Hitlerem, i to, jak žila v Nazi Británii a potom vrátila čas a sebrala Hitlerovi mobil. Ale whatever, řekněme, že to by se dalo taky nějak obhájit. Jak psal Dalicek, nemá smysl se v tom asi moc vrtat ;)

Jinak abych jen nekritizoval, díl se mi docela líbil, sice teda na finále to nebylo něco extra, přišlo mi to taky nějaké moc pohodové, až na ten konec. Každopádně jsem fakt zvědav, o čem bude další série, pokud tam nebude ani Alisha ani Simon. Antonia asi definitivně fakt nebude (psala to prý na Twitter, pak to z tama zmizelo, tak těžko říct), o Iwanovi zatím žádné oficiální info. Ovšem na behind-the-scenes videu zde http://www.e4.com/blog/misfits-blog/post/0o7sumfexp1xgztsdum8ch/view.e4?comments-range=1-5&anchor=comment o tom mluví tak, jako by taky končil... Mohl by se vrátit aspoň ten Nathan...

Ďasík píše:
Dawemeister: Ano, v S02E06 mu to řekla, ale pak Curtis vrátil čas, tzn. nic z toho se nestalo. A s vysvětlením, že se to nějak dozvěděl během těch tří měsíců mezi S02E06 a S02E07, se nesmířím.

To se taky řešilo na IMDB, prý i tvůrci toho litovali, že to pořádně nevysvětlili. Mezi S02E06 a S02E07 byla 3 měsíce pauza, a během toho se to "prostě nějak dozvěděl", lepší vysvětlení asi nebude :x


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 21:54:27 

Registrován: pon 19. pro 2011 21:47:11
Příspěvky: 4
Jsem se musel kvůli tomuhle registrovat :D

Takže podle mě je to tak, že:

Super Simon se vrátil v čase s tou schopností co má teď "náš Simon" aby zachránil Alishu.
Jenže celou dobu přemýšlím nad tím, proč trochu více mezi sebou nekomunikujou aby potom mohl náš Simon si vzít tu lepší schopnost cestování časem od "Prodavače" a zase se vrátit.

Navíc podle mě to rozhodně nebude bez Simona a Alishy, bude to na dvě části kdy budeme vidět i Simona jak se mění do Super Simona.
Každopádně tentokrát Super Simon neumře u GTA chlápka, protože pak by logicky nemohl zachránit Alishu před tou "Čistou".

Jak to, že to teda Super Simon nevěděl, že Alisha umře potom?

Jsem váááážně zmatenej.
Hodně.


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz