Poslední návštěva: Právě je pát 29. bře 2024 2:00:37


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 11:33:15 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Parádní zakončení (a překvapivě neotevřené).
Mě tahle možnost zakončení napadla při dílu s Peterem (komixy).
A teď: "Are we supposed to feel - happy or sad?"
;) ;) ;)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 11:37:29 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Celý díl super, třeba jak Kelly balila toho piráta LOL.
Nebo
"Youll make a mess of it. Get a plumber."
nebo
"Youre gonna give him ten grand? Yeah, well, hes gonna give it me back, so... I guess its a loan."

I když jsem konec čekala, tak se to nakonec událo nečekaně.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 14:57:15 

Registrován: pon 19. pro 2011 14:52:30
Příspěvky: 6
Ludia vysvetlite mi niekto preco sa to tak skoncilo?
Preco mu nedal tu silu co mala Kelly ked cestovala v case a zbila Hitlera? Ved tu silu stale ten jej frajer mal... (mimochodom to ze dal tu Curtisovu silu leguanovi to je pekne trapne)
A preco najrpv necestoval v case aby zachranil Alishu pred tym duchom co ju podrezal? Aky to ma zmysel vracat sa spet v case zachranit ju, ked aj tak nakoniec umre???
A Z KADE MA TU SPOLOCNU FOTKU Z VEGAS?!

nic nedava zmysel...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 16:44:44 

Registrován: pon 19. pro 2011 16:28:22
Příspěvky: 5
Ad. fotka z Vegas - na IMDB fóru k Misfits jsem četl, že Simon s Alishou byli ve Vegas spolu s Nathanem a Marnie (jakoby těsně před tím minidílem Vegas Baby), ovšem se to nenatočilo, pouze to proběhlo jako příspěvek na Twitteru (postavy z Misfits mají svůj vlastní Twitter). Jako je to totálně lame a mohli se o tom taky zmínit někde v seriálu... Každopádně už v S03E01 byla ta jejich fotka vystavená v Simonově bytě všem na oči, však na ní přece Rudy poznal Alishu.

A tohle zakončení sezóny je fakt trochu divné. Jednak pořádně nechápu, jak to teda je s těmi time-travel schopnostmi - Kelly a Curtis přece neměli to samé a myslel jsem si, že s leguánem umřela ta verze, co měla Kelly. Jenže v tomhle díle Seth mluvil o Curtisově schopnosti - tož wtf? Nebo to byla jedna a ta samá schopnost, jenom u každého člověka funguje jinak?

Jinak, taky jsem si říkal, proč se Simon nevrátil nejdřív zachránit Alishu před tím duchem - jenže pak mi došlo, že kdyby to udělal, tak by se pak zase nerozhodl vůbec k tomu, že už je čas vrátit se v čase... Každopádně divné to je, a skoro to vypadá, jako kdyby to byla záminka pro to, že už v další sérii Simon a Alisha nebudou... Což doufám, že se sakra nestane...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 17:01:51 

Registrován: pon 19. pro 2011 14:52:30
Příspěvky: 6
už dali prec Nathana, Alishu, Simona... tychto troch som mal zo serialu najradsej.. Som skutocne zvedavy co bude v 4. serii. Mozno by bolo lepsie keby to skoncilo teraz.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 17:08:07 

Registrován: pon 19. pro 2011 16:52:48
Příspěvky: 3
No oni hlavně udělali hodně zásadní chybku v ději...
Řekli, že Curtisova původní schopnost byla předána tomu dědovi co chtěl zabít Hitlera, přitom to byl jiný druh cestování v čase.
Curtis se vracel do určitých momentů ve svém životě "sám do sebe" (něco na způsob NEXT s Nicolasem Cagem) kdežto děda se vracel zpátky v čase fyzicky, tak jako v dnešním díle Simon - vrátil se do minulosti a v tu chvíli tu máme dva Simony, jeden přítomný a jeden z budoucnosti.
Co se týče toho proč se Simon nevrátil a nezachránil Alishu před podřezáním...jednoduše protože musí v minulosti zachránit Nathana na BMX, poslat vlaštovku se vzkazem Kelly aby vyhrabali Nathana, zachránit Curtise před udušením, hodit Simonovi buráky :D a hlavně okouzlit Alishu aby se do něj zamilovala a následně ji zachránit předtim GTA-chlápkem. Kdyby to neudělal všichni by zemřeli a on by se nestal tím kým se potřeboval stát. Musí se to prostě stát tak jak se to stalo :D Je to prostě začarovaný kruh :D
(mimochodem dalši malá chybka že Alisha viděla nahrávku z televize kdy vykládala o své schopnosti reportérce, přitom tahle přiběhová linie se vlastně vůbec nestala)

JINAK NAPROSTO VÝBORNÝ DÍL

ale čtvrtá sérka bude bez Simona,Alishi a Nathana na prd....


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 17:19:12 

Registrován: pon 19. pro 2011 14:52:30
Příspěvky: 6
Prave toho som sa bal ze to proste scenaristi posrali.. ale co tyka toho Simonovho cestovania v case tak on sa mohol vratit o par hodin spet, zachranit Alishu a potom sa vratit este dalej do tej 6. casti 1. serie aby splnil svoj osud.. takto v podstate Alisha, jeho laska, takcitak zomrie..


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 17:24:39 

Registrován: pon 19. pro 2011 16:28:22
Příspěvky: 5
morpheus2403: ne, podle mě se nemohl vrátit o pár hodin zpět a zachránit ji - protože pak by ten Simon z přítomnosti nikdy neviděl Alishu umřít a nenakoplo by ho to, aby se vůbec v tom čase chtěl vrátit... to by pak nedávalo ještě větší smysl...

Dawemeister: no mi to s tou televizí nepřijde jako malá chybka :D Stejně jako by mě zajímalo, jak to, že po díle s Hitlerem si Kelly pamatuje obě své časové linie... To tam taky nikde nevysvětlili...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 17:25:07 

Registrován: pon 19. pro 2011 16:52:48
Příspěvky: 3
Souhlasím s Sharkem a doplnuju -Nemohl se vrátit tam a pak znovu ,páč to jeho cestování může použít jen jednou.

A ten dil s Hitlerem byl uplně mimo totálně, to se nedá vysvětlit :D


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3x08
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 18:25:09 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
shark píše:
morpheus2403: ne, podle mě se nemohl vrátit o pár hodin zpět a zachránit ji - protože pak by ten Simon z přítomnosti nikdy neviděl Alishu umřít a nenakoplo by ho to, aby se vůbec v tom čase chtěl vrátit... to by pak nedávalo ještě větší smysl...


Přesně takhle to taky chápu.
A napadlo mě to právě při sledování dílu s Peterem, že jedině Alishina smrt by mohla přimět Simona, aby "naplnil svůj osud".


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz