Poslední návštěva: Právě je čtv 28. bře 2024 15:05:11


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Čtvrtá sezóna
PříspěvekNapsal: úte 11. pro 2012 21:32:36 

Registrován: čtv 08. pro 2011 21:33:01
Příspěvky: 1
Nevím, nese se to na vlně absolutní novoty. Nezažil jsem, že by borci, co dělají serial, dokázali obměnit celý cast. Serial má značnou část kouzla ve svých postavách. Jednoznačně mi chybí Nathan a Simon.
Nechápu kam s tím teď míří. Kvalita prvních dílů byla vzhledem k tomu, co jsem čekal, značně nízká. Nelíbí se mi jejich styl absolutního odklonu od základů, které nastolili v předešlích řadách. Netvrdím, že poslední díly nejsou zábavné, člověk se do toho opět dostane a vidí, že stále umějí natočit správně, ale jednoduše nechápu, proč nemohli pokračovat v nějáké linii minulosti. Je pravda, že si to extrémně zamotali a pokračovat by bylo asi značně těžší, ale stejně.

Zajímalo by mě, jak se k tomu stavíte vy. Like/dislike?

Každopádně budu sledovat, stále je na co se dívat, ikdyž už to není to, co to bývalo.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čtvrtá sezóna
PříspěvekNapsal: stř 12. pro 2012 9:40:57 
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. led 2011 15:26:26
Příspěvky: 61
Bydliště: Oujezd
Odpovím to samé, co ve vedlejší diskuzi...

Já nesouhlasím. Měla jsem ráda starou partu, ale ta nová mi možná přijde lepší. Moc jsem nemusela Simona, když už byl s Alishou. Chybí mi Kelly, to jo. I Nathan, jasně. Ale stará parta měla své příběhy a nová má zase své. A musím říct, že po 4x07 si myslím, že 4. série je lepší než 1.

Btw - já už obměnu castu zažila několikrát a ne vždy to bylo na škodu - Doctor Who (teď už 3. Doktor a obměna ostatních postav už několikátá), Torchwood, Glee, House (kde vlastně zůstal jen Greg), atd.)

_________________
Můj blog


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: První parta!
PříspěvekNapsal: stř 12. pro 2012 17:38:42 

Registrován: úte 11. pro 2012 23:19:33
Příspěvky: 2
Nejlepší byla první parta... teď to stojí za prd ani už tam není to napětí,akce. Už to není, co to bývalo.. doufám, že by mohli dotočit novou sérii s první partou! :) :roll:
A co mi nejvíc chybí je Nathan,Kelly, Alisha, Simon ty jejich schopnosti prostě do posledního dílu 3.série jsem byla nadšená ;)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čtvrtá sezóna
PříspěvekNapsal: stř 12. pro 2012 21:15:58 
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. led 2011 15:26:26
Příspěvky: 61
Bydliště: Oujezd
Tak podle mě je tam tedy akce dost. Hlavně dost otázek (kdo je Abbey, co má za lubem probační a kdo je ta jeho láska - je nejspíš na kluky, podle toho, co říkal Curtisovi, takže Finn? Rudy? někdo neznámý?). Abbey je IMHO nesmírně zajímavá (zaujala mě hned v prvním okamžiku, jak tam ležela na chodbě). Taky Nadine je dost zajímavá postava. A duo Finn/Jess mám raději než Simon/Alisha. Simon/Nathan a Finn/Rudy jsou dost vyrovnaní. Rudyho zbožňuju úplně stejně jako Nathana. Jsou sice oba prasáci, ale každý má úplně jinou osobnost. Navíc Rudyho schopnost je nejlepší, jaká tam kdy byla! (jako pro diváka).
Dost se mi líbí, že čím dál víc vyzdvihují to "bouřka dala každému, co si přál", což je fakt skvělé. Ta ztráta paměti u Abbey se podle mě vztahuje k tomu (vzhledem k ději z minulého dílu), že asi přišla o dítě a "přála si zapomenout". Jess podváděl přítel, asi s její kámoškou "přímo před ní a ona to neviděla" a hle - vidí skrz zeď. Finn asi zrovna dokoukal nějaké scifi a chtěl hýbat věcma :D. Tohle se mi prostě strašně moc líbí a podle mě je to nejvíc geniální nápad, co se superschopností týče (všeobecně).

_________________
Můj blog


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čtvrtá sezóna
PříspěvekNapsal: pát 14. pro 2012 23:27:38 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. pro 2010 23:19:50
Příspěvky: 61
Bydliště: Krno
Mám nové postavy ráda, ale mně osobně se nezdá čtvrtá sezóna lepší než první.
Tvůrci se skoro úplně vykašlali na minulost a motivace postav a to mi teda hodně vadí. V první sérii to bylo zcela naopak, proto bych je nesrovnávala.
Btw. jeden z vrcholů třetí sezóny pro mě byl, když se ukázalo, že Rudyho nedostala do problémů jeho "zlobivá" jednička, ale neurotická citlivá dvojka.

Souhlasím, že Simon s Alishou ve třetí řadě nevypadali moc dobře, jako by scénáristé nevěděli co s nimi, bylo tam málo momentů, kdy by budovali vztah, působilo to celé hodně křečovitě. Ale pointa jejich love story mě rozsekala (a to i přesto, že se dala čekat)...

Co se týče Rudyho, souhlasím, je to opravdu bezvadně vymyšlená postava s originální schopností.
Jen mi nesedl Rudy 3, toho jsem doteď nerozchodila, přišlo mi to jednak nekonzistentní ke všem minulým dílům a taky přestřelené.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čtvrtá sezóna
PříspěvekNapsal: pát 28. pro 2012 10:22:14 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Taky se budu opakovat, ale musím souhlasit s Kolikokoli ve všem, co napsala. Čtvrtá je lepší než první, a to je co říct. Moc jsem se bavil.

Jo a Koli zapomněla na Skins, tam se taky pořád mění generace - a má to své opodstatnění. Misfits mají veřejně prospěšné práce, ty nejsou donekonečna. Skins zase odmaturujou, takže už tam nemůžou být, protože už nechodí na střední školu.

btw. Finn je super! :D

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čtvrtá sezóna
PříspěvekNapsal: pon 31. pro 2012 15:01:33 

Registrován: pon 27. úno 2012 19:30:01
Příspěvky: 3
Já teda taky nesouhlasím s tím, že je 4. serie lepší jak 1. - přesně jak píše kristinaaaaa7, v první a druhé serii se mi zdálo, že jeden díl je rozhodně delší než těch 45 minut, protože do nich dokázali nacpat tolik a mělo to hned několik linek než tady. Když jsem dokoukala poslední díl, tak jsem si říkala - o čem tahle řada vlastně byla? Už jsem si i zvykla na ty postavy ( i jako na to, že je mění) a to mi nevadí, jen mi vadí, že ta kvalita natáčení nená už tak dobrá a jak psala Kolikokoli - ano je tam právě hrozně moc nevyřešených otázek, jenže bohužel díku tomu jak je to natočené mě ani moc nezajímají, jak to dopadne dál - prostě nic moc akce, nic moc napětí.... Třeba ten jejich vedoucí - měli přitlačit trochu víc na pilu a dát mu trochu více prostoru, protože už od prvního momentu byl divnej....

Jo a k té bouřce - nebylo to v první řadě hlavně o tom, že to posilovalo jejich nejvýraznější "vlastnost" nebo nějaký jejich rys?
Protože pochybuji, že např.Simon chtěl být neviditelný, ale bylo to kvůli tomu, že takový vlastně byl.... Nebo ten jejich 1. vedoucí asi taky nechtěl, aby se choval jako šílenec a zabíjel okolo lidi, protože byl vlastně ve skutečnosti výbušnej.... Proto mi už ani ty jejich nové vlastnosti nesedí - navíc to co má Abby, co je to jako za super schopnost, že zapomene svoji minulost? To by se to aspon muselo dát opakovat nebo tak něco...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Čtvrtá sezóna
PříspěvekNapsal: stř 02. led 2013 14:21:53 

Registrován: úte 01. led 2013 20:31:59
Příspěvky: 6
čtvrtá řáda nic extra,ale pobavilo
první docela nic moc
nejlepší byla rozhodně třetí ;)


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz