Poslední návštěva: Právě je sob 20. dub 2024 1:11:05


Všechny časy jsou v UTC




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 2x06
PříspěvekNapsal: pát 17. pro 2010 10:08:33 

Registrován: pát 12. lis 2010 1:39:56
Příspěvky: 9
Pro mě byl 6. díl úplná pecka a možná bych ho bral i jako nej z 2. série. Hlavně proto, že mi to víc připomínalo 1.sérii, která byla naprosto perfektní. V 2. se mi už občas něco nelíbilo nebo nezdálo. Ze začátku teda jeden ten efekt s mlíkem byl slabší, ale nic co by se nedalo překousnout. Drželo mě to celou dobu, což se mi zatím u 2. série nestalo. Hudební podkres parádní a neskutečně jsem si ho užíval a napětí tam dneska bylo až až. Ke konci jsem už v křečích seděl před monitorem jestli teda vrátí ten čas nebo co a bylo setsakramentská úleva :D
Nathan zase perlil a dneska ve velkém, co víc si přát.


Sečteno a podtrženo - pro mě dneska peckózní.


Naposledy upravil Rizyk dne pát 17. pro 2010 10:13:24, celkově upraveno 1

Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: pát 17. pro 2010 10:12:29 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. pro 2010 10:11:21
Příspěvky: 1
super diel, ale ajtak nejlepsia hlaska simon nakoniec: I'm gonna kill the Jesus :D

uz sa tesim na finale serie :)

_________________
I'm gonna kill the Jesus x)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: pát 17. pro 2010 10:17:32 

Registrován: pát 12. lis 2010 1:39:56
Příspěvky: 9
Jo s tím ježíšem mě to taky pobavilo :D To jsem fakt zvědav.

A další série bude příští rok na podzim :(


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: pát 17. pro 2010 12:40:14 

Registrován: pát 17. pro 2010 12:34:12
Příspěvky: 1
kdy budou titulky?


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: pát 17. pro 2010 13:57:46 

Registrován: pát 12. lis 2010 1:39:56
Příspěvky: 9
Debilnější otázku nemáš? :D Titulku budou, až se udělají.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: pát 17. pro 2010 14:24:17 

Registrován: ned 29. lis 2009 23:05:23
Příspěvky: 39
Minulej díl mě docela zklamal, ale tohle bylo super. Snad nejvíc hlášek ze všech dílů. Namátkou mě dostaly tyhle:
Nice cock, man.
The Invisible Cunt.
Who's going to do my washing? Huh?
What would happen, hypothetically speaking, if it came to light that we may have killed one or two people? Probation workers and such. No-one important.
Cock, in.
I tripled myself.
I'm walking! (asi nejlepší; když se pak ten vozejčkář vysekal, vyprsknul jsem smíchy; podobnou scénu by si třeba v Heroes nikdo nedovolil :-D)
Heal yourself! All right?
A piss, yes. A shit, probably not.
And that, boys and girls, is how
you shoot yourself in the head.

Hrozně se mi líbilo, jak byl natočenej začátek dílu s tím mlíkařem. Vůbec bylo nehorázně originální zabíjet lidi mlíkem. Nechápu, kam na ty nápady ty scenáristi choděj. Skvělý! Dál pobavil moment, kdy Nathan omylem vystřelí z pistole.

Celkově se mi ten díl hrozně líbil. Ze začátku pohodička a sranda a pak jsem to hltal a čekal, co se stane. Možná nemuseli s takovým předstihem prozrazovat, že nejí Curtis mléčný výrobky. Bylo by to napínavější. Takhle bylo jasný, že zůstane jako poslední a zachrání je. Scéna Simona, jak si nasazuje kapuci byla taky skvělá i s tou hudbou.

Konec mi přišel možná až moc uspěchanej. Čekal jsem trochu budování nějakýho napětí, než Curtis vrátí čas. Třeba že mu to ani hned nepůjde a tak. Předpokládám, že v příštím díle vydealuje Simon nějak Curtisovu schopnost, ale pořád nechápu, proč by se teda vracel, když jsou teď v pohodě a nic se jim nestalo. Nicméně to se asi dozvíme ve vánočním speciálu, takže to vypadá, že to nebude jen mimodějová bonusová epizoda, ale ještě se tam něco snad dořeší.

Za finále bych dal asi 90%. Pro mě celkově lepší díl než finále první řady. :-)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: pát 17. pro 2010 14:36:15 

Registrován: pát 17. pro 2010 14:33:51
Příspěvky: 2
Dnešní díl byl opravdu výbornej, u 2. série jsem se takhle asi nenasmál... On se ale musí vrátit, aby se to takhle všechno mohlo stát... Jinak by tam měli pěknej časovej paradox...


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: pát 17. pro 2010 14:48:58 

Registrován: pon 06. pro 2010 14:57:57
Příspěvky: 116
Jak už jsem napsal na Twitter, tohle byla zatím nejlepší epizoda Misfits. JUST AMAZING! Všechno do sebe krásně zapadalo, bylo to vtipné i infarktové zároveň, byly tam použité všechny schopnosti (no, kromě Alishiny, ale tu v pohodě oželím)...

Pro mě nejlepší okamžiky byly, když Kelly přišla za Nathanem a řekla mu, že je duch, pak když se z Nathana stala "zelenina" - tady mi ho bylo líto ještě víc, než když se v šestém díle napíchnul na ten plot nebo když mu umřel brácha. Simon, jeho poznání, kým se má stát a jeho zastavení nože byly taky super. No a Nathanova sebevražda byla prostě třešničkou na skvělém dortu, i když jeho nejlepší okamžik byl jednoznačně, když přicházel o inteligenci.

Taky musím vyzvednout skvělý soundtrack.

Prostě úžasný zážitek...

Tak a teď jdu překládat TBBT. :)

P. S.: Tohle taky zatím byla nejsledovanější epizoda Misfits, v televizi se na ni dívalo přes 1,2 miliónu diváků.

_________________
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: pát 17. pro 2010 17:48:00 

Registrován: sob 27. lis 2010 16:18:50
Příspěvky: 2
Perfektní díl a jsem dost zvědavá na ten vánoční..
Nejvtipnější mi přišla scéna hned ze začátku, když Simon s neuvěřitelně vážnou tváří popisuje, jak si všichni musí změnit identitu..:)
A hudba? .. opět naprosto skvělá...
...doufejme, že si Misfits zanechají stejně vysokou úroveň i v další sérii.


Nahoru
Offline Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2x06
PříspěvekNapsal: sob 18. pro 2010 12:06:55 

Registrován: sob 04. pro 2010 14:35:05
Příspěvky: 19
kto ma teraz cakat rok na dalsiu seriu :(
super cast, cakal som tiez trochu napinanie s curtisom na konci ale nevadi, skoda ze Simon prisiel myslienky ktore sa odohrali s Alishou v superhoodyho podzemi, Simon to hraje perfektne a tesim sa ako sa zmeni postupne,


Nahoru
Offline Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Český překlad – phpBB.cz