Author Archive

 NEWS Tak je to opět za námi. Úmorný pondělní večer/noc proseděný/á u počítače nad tvorbou titulků. Inu když se začíná v sedm, dřív to prostě nejde. Klasicky děkuji ENDovi za slušný kus práce. A vás čeká vcelku nečekaný zvrat v podobě…

Vít „bakeLit“ Jakeš

TITULKY K MISFITS 4×04 (HDTV-, 720p-FoV)
Překlad: Vít „bakeLit“ Jakeš, xxENDxx

 NEWSPozději než obvykle, ale přece. Hned zkraje se omlouvám za to, že titulky nebyly k dispozici už včera, ale nějak na mě padla únava, která se skloubila s jinými povinnostmi. Nicméně boj s prokrastinací je úspěšně u konce a vyústil v titulky k třetímu dílu. (Velký dík patří ENDovi, který jako obvykle přeložil značnou část dílu) Přichází třetí mocnina zábavy, jejíž nositelem je Rudyho třetí líté a nekompromisní já se zvrácenými choutkami! To je pro dnešek vše, hezky se bavte.

Vít „bakeLit“ Jakeš

TITULKY K MISFITS 4×03 (HDTV-, 720p-FoV, WEB-DL)
Překlad: Vít „bakeLit“ Jakeš, xxENDxx

Servírujeme titulky k dílu 4×02!

napsal | 5. 11. 2012 | 20:58 | News

 NEWSHurá, hurá, dnes i v relativně použitelném čase neseme titulky již k druhému dílu letošní čtvrté série. Ukázky slibovaly celkem důstojné drama okořeněné přiměřenou dávkou humoru, jak tomu ostatně bývá v každém díle.

Tímto prohlášením vyjadřuji svůj skromný názor, že Rudy bezpochyby a očividně táhne čtvrtou sérii. Jsou však mezi námi i jeho bezhlaví příznivci, kteří ho nazývají přímo „Bohem“, že, ENDe? Dost bylo řečí a přejdeme k tomu důležitějšímu, čímž jsou titulky. Kvantum řádků dnes sice zůstalo téměř na chlup stejné, avšak zapálení do překladu bylo intenzivnější, a titulky jsou tedy na světě o pár desítek minut dříve. Takže se posaďte a nechte si chutnat.

Vít „bakeLit“ Jakeš

TITULKY K MISFITS 4×02 (HDTV-, 720p-FoV, WEB-DL)
Překlad: Vít „bakeLit“ Jakeš, xxENDxx

Titulky k jedničce ze čtyřky

napsal | 29. 10. 2012 | 22:36 | News

 NEWS To, na co dnes většina z vás čekala. Dřív to nešlo a další pondělky tomu nebude jinak. Díly kratší nebudou, titulků neubude, hodiny ve škole neodpadnou a práce se taky jen tak sama od sebe nezruší. Od pěti hodin jsme s ENDem usilovně makali. Jde o první verzi, která se však pyšní kompletně předělaným časováním. Nic nového, vše při starém. Snad jen to, že jsem po těch pár měsících pasivity jemně vyšel ze cviku a dneska mě ta lopota solidně oddělala.

Vít „bakeLit“ Jakeš

TITULKY K MISFITS 4×01 (HDTV-, 720p-FoV, WEB-DL)
Překlad: Vít „bakeLit“ Jakeš, xxENDxx

„Zmetci“ již brzy na COOLu!

napsal | 29. 1. 2012 | 11:12 | News

Ano, je to tak. Před několika dny televize Prima COOL ohlásila přírůstek nových seriálů, mezi kterými se objevili i Misfits – pod názvem Zmetci. Premiérový díl seriálu se odvysílá 26. února. Známá jsou již i jména dabérů, posuďte sami:

Michal Holán – Robert Sheehan (Nathan Young)
Tereza Bebarová – Lauren Socha (Kelly Baileyová)
Braňo Holiček – Iwan Rheon (Simon Bellamy)
Kateřina Velebová – Antonia Thomas (Alisha Baileyová)
Libor Bouček – Nathan Stewart-Jarrett (Curtis Donovan)

Více informací a další detaily, společně s názory několika dabingu znalých uživatelů, najdete na Dabingfóru.

Pro náš tým tento krok televize Prima COOL znamená dvě věci – můžeme být pyšní, že se nám podařilo tento geniální britský seriál dostat do povědomí tolika lidí, až to nemohlo zůstat bez povšimnutí, a že Prima tímto od nás získává plusové body za to, že jde s dobou, naslouchá svým divákům a nebojí se na ně vsadit.

Na závěr ještě zveřejním příspěvek od uživatele, který byl na samotném dabování: „Chtel bych jenom dodat, ze jsem nikdy nezazil, ze strany zadavatele (velke diky prime), aby necemu byla venovana takova pozornost, jeste nez se cokoliv natocilo, tak predchazela schuzka vsech zainteresovanych tvurcu, kteri vsichni meli ten serial nakoukany a peclive se resily vsechny problemove aspekty, mohli jsme se seznamit a na vsem se domluvit, zhodnotit text prvniho dilu a tak, to uz asi ani nikdy znova v zivote nezaziju, skoda, takhle by se melo delat vsechno, ale vyvoj jde uplne opacnym smerem…“

A názor kolegy BugHera:
„Samozřejmě neříkám, že to nemůže skončit průserem, ale nechápu, proč tu donekonečna nadáváte. 🙂 V našich televizích je prostě dabing zažitej a v nejbližších měsících asi k žádné revoluci nedojde. Vy, co nadáváte, jste Misfits stejně už viděli a kouknete se třeba jen na první díl ze zvědavosti, a ostatním dabing vadit nebude a seriál díky tomu získá v ČR zase několik tisíc nových fanoušků, kteří by se k němu normálně nedostali, tak nesejčkujte. :-)“

Finále třetí řady je tu!

napsal | 19. 12. 2011 | 20:33 | News

 NEWSJe to tu, přátelé, naše každoroční dva měsíce plné Misfits se chýlí ke konci. Přes noc totiž bylo odvysíláno dechberoucí finále třetí řady a čeká jen a jen na vás, až se na něj podíváte. Ještě stojí za to zmínit, že byla odsouhlasena čtvrtá série, která by se měla vysílat pravděpodobně opět za rok na podzim.

Titulky jsem dnes musel tvořit sám, protože xxENDxx řešil potíže, ale jelikož se mi povedlo začít brzy, hotové jsou již teď. Kelly zatím zůstala v češtině, neboť ani Max, ani MaTuSh dnes nebyli k zastižení. Až se zde někdo z nich objeví, určitě bude tak laskav a těch pár řádků do slovenštiny přeloží.

Já se s vámi za celý náš tým do příštího podzimu loučím a doufám, že jste byli s titulky spokojeni!

Titulky stahujte ZDE!

Sedmý díl à la Bon apetit!

napsal | 12. 12. 2011 | 22:46 | News

 NEWSVítejte u dalšího dílu třetí série, která nám touto dobou za týden bude vrcholit. Ale nepředbíhejme, na řadu přišel sedmý díl, který z ukázek sliboval doslova „libovou“ podívanou.

Scénáristé nám jasně dávají najevo, že se blíží finále. Pokud bych měl mluvit za sebe, musím říct, že díl má očekávání splnil, a to na výbornou. Ačkoliv zombie tématice moc neholduji, musím připustit, že autoři opět nešlápli vedle, a jestli se na něco těším jak na Vánoce, tak je to určitě finále, které nás čeká již příští týden.

Pokud jste ještě nejedli, učiňte tak raději před puštěním dílu. Pokud ano, udělali jste dobře. Pokud však patříte mezi diváky, kteří si rádi dopřejí nějaké to dobrodružství, přeji vám příjemnou podívanou a „dobrou chuť“! 😉

Práce dnes nebylo tolik jako minule, a tak vám titulky (bakeLit, xxENDxx) neseme v obvyklém čase. Děkujeme Maxovi za překlad Kellyiných vět z češtiny do slovenštiny.

Titulky stahujte ZDE!

Šestý díl patřil Rudymu…

napsal | 6. 12. 2011 | 21:53 | News

 NEWSZ počtu komentářů pod poslední novinkou lze usoudit, že určitě netrpělivě čekáte, až se zde objeví novinka další, ve které budou ke stažení české titulky. Novinka se právě objevila a vy se můžete ponořit do „světa čar a kouzel“ našich hrdinů a vychutnat si nejnovější, šestý díl.
Některé z vás možná potěší, že se epizoda konečně motala z největší části okolo Rudyho, který je alespoň podle mě největším tahounem třetí řady seriálu. A aby toho nebylo málo, dozvíte se dnes o existenci nové, velmi praktické schopnosti, která v budoucnosti ještě nadělá slušnou paseku…

Vyladěné české titulky (bakeLit, xxENDxx) vám po usilovném dvoudenním snažení předkládáme ve všech dostupných verzí (HDTV-Hannibal, HDTV-TLA, PDTV-DiViSiON, PROPER.720p-BiA, WEB-DL zatím nevyšlo) a nesmím zapomenout poděkovat Maxovi, který nám opět s ochotou a nasazením přeložil Kelly do slovenštiny.

Titulky stahujte ZDE!

Pátý díle, přivítej své titulky

napsal | 28. 11. 2011 | 23:45 | News

 NEWSOpět ještě v ten samý den, kdy díl vyšel, vám přinášíme titulky. Dnes se od poněkud ujetějších nacistů přesuneme zpět do „reality“ a budeme svědky další nové schopnosti, která našemu gangu připraví pořádně výživnou porci dobrodružství.

Titulky (bakeLit, xxENDxx) s kompletně předělaným časováním (bakeLit) a slovensky mluvící Kelly (Max) najdete ZDE.

Titulky k dílu S03E04

napsal | 21. 11. 2011 | 23:38 | News

 NEWSWeb konečně běží a jak jsem slíbil, tak také činím. Přináším vám titulky ke čtvrtému dílu, který dnes v jednu hodinu ráno vyšel na scéně. Dnes vás čeká vás doopravdy zajímavá podívaná aneb co by bylo, kdyby…
Jen tak pro zajímavost zmíním, že se zde objeví i jedna postava z první série a jedna postava ze série druhé.

O titulky s kompletně předělaným časováním jsem se dnes postaral sám (bakeLit) a ke stažení je najdete ZDE.

Přeji vám příjemné přehoupnutí se do druhé poloviny třetí série!

ODKAZ NA TITULKY OPRAVEN!