reklama:

O seriálu

Československý trailer:

 

Výborně natočený britský seriál s rychlým spádem a skvělými hereckými výkony. Seriál se ihned po premiéře stal ve Velké Británii hitem, který svou sledovaností šlape na paty seriálům jako je Lost nebo Lie to Me. Nechybí skvělý soundtrack, brilantní střih, kamera a akcent, který si zamilujete. Misfits patří do kategorie seriálů, které si nesmíte nechat ujít a je velmi pravděpodobné že po zhlédnutí ho plni nadšení budete doporučovat svým přátelům.

Děj se začíná odvíjet v prostředí „veřejně prospěšných prací“, kde se partičce mladistvých delikventů (a nejenom jim) poštěstí v podivné bouřce získat exkluzivní schopnosti.
Ač může tohle počáteční klišé vyvolat nedůvěřivé vrásky na čele, vydržte! Seriál se Vám odmění skvělým humorem, rychlým spádem, nečekanými dějovými zvraty a hlavně atmosférou, která přinutí netrpělivě očekávat další díl. Potěší, že hlavní hrdinové, které si velmi rychle oblíbíte se na rozdíl od Heroes nesnaží hrát na spasitele světa a své schopnosti používají tak, jak potřebují a chtějí.
Co však může být pro někoho přínosem, může být pro druhého prokletím.