reklama:

Misftits 4×08

napsal | 18. 12. 2012 | 14:46 | News

Včera vyšel poslední díl Misfits. Článeček je až dnes, protože jsem byl mimo počítač. Linky jsou aktualizovány. Podle všeho jsou titulky na světě, ovšem na pořádné korekce a časování od xxENDxxe je třeba počkat. Tak se vám líbil poslední díl? A co čekáte od další řady?
 
 1. MiniPhasme vous être d’une violence! Il y a peu vous me menaciez de me bruler en place de grêve, tout à l’heure vous vouliez réduire un elspiste à des vicères propre aux canopes et là tout à coup vous décider de punir…La langue vous enrage.

 2. I don’t really care for that list. Everyone has been talking about it, but it’s a list based only on stats and an algorithm. Stats cannot encompass and emotional human experience. I’m in touch with the South Lake people and hoping to put together a visit if possible. Maybe we can go hit up Heavenly together!

 3. http://www./ napsal:

  Here, here! Glad to hear you are finishing the book. I support this and look forward to hearing about your progress or at times lack of! I think to go to your art now could provide a positive (yet gruesome) place to go when times are challenging. I love you more and look forward to seeing and hearing more.

 4. WIE fotografiert man soooo schön?Ich find die Bilder einfach nur zauberhaft!Habe eine Mu-Ki-Kur beantrag und wäre soooooooo gerne an die Ostsee gefahren. Leider hat es nicht geklappt *schnief*Dir noch eine wunderherrliche nachosternwochewünschtdas Fräulein Pilzrausch

 5. asdfgj napsal:

  1 mela nej obsazeni

 6. Simbara napsal:

  Co čekám od další řady?……že se vrátí aspoň Kelly, bez ní tratí Misfits své kouzlo. Taky by se hodil zase nějaký kšeftman se schopnostmi 🙂

 7. Ponpon le chat napsal:

  4 řada se mi strašně moc líbila – všechy řady se mi líbí – k misfits to patří že se tam střídaj herci jak na kolotoči 🙂 Vůbec sem ale nevědel že s4xe8 je poslední díl :(((( Pořád čekám a všude hledám s04xe09 a on bude až někdy v prosinci? omg 🙁
  To je strašně zadlouho :::::::::::(

 8. betelgeuse napsal:

  podle me stim meli skoncovat uz s treti radou..4 rada jakoze nic moc ale trochu me pobavila

 9. Yalka napsal:

  aa: Misfits se vždy točí v květnu a vysílají pak v říjnu až prosinci. Takže pokud bude další řada, tak ji budou dávat v říjnu 2013.

 10. aa napsal:

  Kdy a jestli vůbec bude další série? Popravdě i když první dvě série neměly konkurenci, i trojka a čtyřka má svoje kouzlo londýnského dialektu a perfektní celkový dojem, ať už jde o kameru, hudbu, scénář, všechno do sebe zapadá jako v žádném jiném seriálu 🙂

 11. Manasek napsal:

  Co takhle se zase venovat tomuhle webu o nasem oblibenem serialu a prestat resit kraviny typu titulek? Chybi mi tu clanky o dilech, nejaka drobna aktualizace. Web nejak umira a nic se tu nedeje..

Zanech koment