reklama:

Titulky 5×07

napsal | 6. 12. 2013 | 18:31 | News

Šťastné výročí bouřky! Titulky k předposlednímu dílu jsou hotové, takže si můžete užít výroční oslavu. Titulky jsou hotové pro verze HDTV River a HDTV TLA, později přibude WEB-DL.

Příjemnou zábavu!

Stáhnout titulky 5×07

 

 
 
 1. I tried looking at your web site with my mobile phone and the format doesnt seem to be right. Might wanna check it out on WAP as well as it seems most smartphone layouts are not really working with your web page.

 2. http://www./ napsal:

  An impressive share! I have just forwarded this onto a friend who has been conducting a little research on this. And he actually ordered me dinner because I stumbled upon it for him… lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!! But yeah, thanks for spending time to talk about this subject here on your web page.

 3. http://www./ napsal:

  You’ve really impressed me with that answer!

 4. http://www./ napsal:

  Great stuff Bobby! This past year we moved to a two campus format…both of our services are live…after the first service at location “A”, we hop in the car and race to location “B”. We’ll do this until we’re forced to do multiple services. With all this effort we’re making, the last thing I want to do is coax people with a “lazy approach” to church – this is a great reminder of keep the purpose of what we’re doing in front of us at all times! Thanks.

 5. http://www./ napsal:

  Grade A stuff. I’m unquestionably in your debt.

 6. Lenka K. napsal:

  @Saša: písničky z 5.série najdeš na http://www.tunefind.com/show/misfits-uk/season-5, 8. díl tam zatím není…

 7. Lifty napsal:

  Osmý díl mám za sebou a máte se na co těšit 😉

 8. Saša napsal:

  nevie náhodou niekto názvy pesničiek, ktoré boli použité v tomto diele?.. ak áno tak, by ste mi sem napísali názvy? Vopred ďakujem 🙂

 9. Magenta napsal:

  hun: Osmička už sice vyšla ve webripu,ale anglické titulky nejsou (a pokud to bude jako se šestkou, tak ani nebudou, dokud nevyjde díl klasicky v televizním ripu). Tím pádem se bude muset počkat klasicky do čtvrtka.

 10. Magenta napsal:

  Petr: Jo, díky, to mi nějak vůbec nedošlo, jaká to je blbost že libry 😀

  Jendex: Já osobně WEB-DL nestahuju, takže je dělám na hdtv a pak je teprv K4rm4d0n přečasuje, proto jsou o něco málo déle než ostatní.

 11. hun napsal:

  víte o tom, že osmej díl už je venku? ta televize ho dala na internet.. takže už je všude možně po stažení..takže není potřeba čekat do příštího čtvrtka.. kdyby byly titulky, tak by to bylo výborný 😀

 12. Petr napsal:

  Díky za titulky, jen se tam objevila malá chybička.

  45
  00:03:53,671 –> 00:03:56,350
  60 anglických liber,
  kamaráde.

  V originále je pennies a ne Pounds. Jo a je to ve verzi river.

 13. Jendex napsal:

  Nejstahovanější na torrentech (Web – DL), ale nejdéle se čeká. Weird!

 14. Míra napsal:

  Konečně 🙂 díky

Zanech koment